Juventus laat alweer punten liggen tegen laagvlieger

door
Juventus laat alweer punten liggen tegen laagvlieger

Juventus heeft niet de beste start genomen in de Serie A. Het heeft zondag al voor de derde keer in vier wedstrijden punten laten liggen. Na gelijke spelen tegen AS Roma en Crotone raakte de Oude Dame nu ook niet voorbij Hellas Verona. Pas in het slotkwartier konden ze een punt redden.


In eigen huis kwam Juventus zelfs op achterstand tegen Hellas. Na een uur zorgde Favili voor de verrassende 0-1. Juve moest dus vol aan de bak en een slotoffensief leverde nog op. Invaller Kulusevski zorgde voor de gelijkmaker. Daouda Peeters bleef de hele match op de bank.

Juventus heeft zo amper negen op vijftien gepakt. Daardoor deelt het met Atalanta en Sampdoria de vijfde plaats. Leider AC Milan heeft drie punten meer, maar heeft ook een wedstrijd minder gespeeld.

Scoreverloop:
0-1 (60') Favili
1-1 (77') Kulusevski

LEES OOK: ‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Zal Juventus zijn titel toch nog verlengen?

Meest recent

Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

19
19
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

91
91
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

70
70
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

336
336
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

67
67
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

116
116
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

170
170
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

71
71
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

129
129
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

81
81
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

141
141
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

59
59
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

37
37
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

235
235
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

93
93
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

349
349
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

355
355
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

98
98
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

198
198
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

387
387
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

185
185
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

382
382
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

158
158
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

390
390
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

376
376

Meer sportnieuws