Duivelse B-ploeg geraakt niet voorbij Ivoorkust

door
Duivelse B-ploeg geraakt niet voorbij Ivoorkust

De Rode Duivels werkten vanavond hun eerste van in totaal drie wedstrijden af tijdens deze interlandbreak. In een vriendschappelijke partij was Ivoorkust de tegenstander in het Koning Boudewijnstadion. Martinez bracht echter wel een heel experimenteel elftal aan de aftrap.

Zo vielen er zelfs twee debutanten te noteren met Zinho Vanheusden en Alexis Saelemaekers. Ook Brandon Mechele en Leandro Trossard maakten hun basisdebuut bij het nationale elftal. Een erg onuitgegeven elftal dus, waarin enkel Mignolet, Castagne, Dendoncker en Batshuayi al meer dan eens in de basis stonden.



De verwachtingen voor deze wedstrijd konden dan ook niet al te hoog liggen, aangezien de gekozen basispionnen nog amper of niet met elkaar hebben samengespeeld. Dat bleek in de eerste helft ook op vele momenten, al toonden enkele jongelingen zich toch ook. Voornamelijk Leandro Trossard liet zich opmerken met een fraaie actie, maar Batshuayi besloot zwak. Afgezien van die fase konden er echter geen doelkansen worden genoteerd en was de ruststand dan ook meer dan logisch 0-0. Ook Ivoorkust liet maar bitter weinig zien.



Hopen op beterschap dus na de koffie, en het begon alvast veelbelovend. Al na acht minuten spelen in de tweede helft zorgde Batshuayi namelijk voor de 1-0. Saelemaekers bracht goed voor, en in twee tijden wist Batsman de Ivoriaanse doelman te kloppen. Een voorbode voor een swingende 45 minuten bleek het echter niet te zijn. Opnieuw werden er zo goed als geen doelkansen gecreëerd. In het slot moesten de Duivels zelfs nog genoegen nemen met een gelijkspel. Bornauw, nog een debutant, ging te opzichtig aan de trui van Zaha hangen, waarna de bal op de penaltystip ging. Franck Kessie mistte niet en zorgde zo voor de 1-1 eindstand.

Scoreverloop:
(53') Batshuayi 1-0
(87') Kessie 1-1 

LEES OOK: Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Vond u de Duivels een goeie wedstrijd spelen?

Meest recent

Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

38
38
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

25
25
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

115
115
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

391
391
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

22
22
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

53
53
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

170
170
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

149
149
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

88
88
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

161
161
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

68
68
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

414
414
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

32
32
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

137
137
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

32
32
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

219
219
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

804
804
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

379
379
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

125
125
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

192
192
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

98
98
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

23
23
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

82
82
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43

Meer sportnieuws