'Bayern haalt vier (!) aanwinsten binnen op deadline day'

door
'Bayern haalt vier (!) aanwinsten binnen op deadline day'

Bayern München domineerde de voorbije maanden als nooit tevoren. En toch zou de honger nog niet gestild zijn. Zo mikken de Duitsers naar verluidt op nog een viertal aanwinsten, al zal Callum Hudson-Odoi van Chelsea van het verlanglijstje geschrapt moeten worden.


De Blues zouden een voorstel voor een huurperiode met optie tot koop ter waarde van 77 miljoen euro binnengekregen hebben. Naar verluidt hebben de Londenaren deze aanbieding echter in de prullenmand gedeponeerd, hij lijkt dus nergens heen te gaan. Een jaartje geleden brachten de Duitsers al drie biedingen op hem uit, maar toen besloot de vleugelspits om een verlengd en verbeterd contract te ondertekenen op Stamford Bridge.

Bayern bleef echter niet bij de pakken zitten en zou volgens diverse bronnen hebben aangeklopt bij Juventus om de komst van Douglas Costa, volgens Sky Germany is een akkoord over een huurbeurt van de Braziliaan zelfs in de maak. Daar blijft het niet bij, met Bouna Sarr van Olympique Marseille zou ook een rechtsback op komst zijn. Middenvelder Marc Roca wordt op zijn beurt overgenomen van Espanyol. En de transfervrije spits Eric Maxim Choupo-Moting zou dan weer de concurrent van Robert Lewandowski worden.

LEES OOK: Schoktransfer Frenkie de Jong? 'Barça onderneemt actie'

Bayern is nu al te sterk voor de Bundesliga ...

Meest recent

'Sportief rampscenario in de maak voor Anderlecht'

De rust is bij Anderlecht nog lang niet teruggekeerd na een woelige zomer met heel wat transfers, ...

25
25
Beerschot doet straffe onthulling over zomermercato

In de Challenger Pro League zijn we intussen toch ook al zes speeldagen ver en dus lijken de eerste ...

45
45
Degryse snoeihard voor Genkie: "Niet voor het eerst"

Bij KRC Genk lijkt het stilaan helemaal crisis, want na acht speeldagen staan de Limburgers pas op ...

96
96
Zware kritiek op Anderlecht en Neerpede: Proto reageert

Anderlecht stelde vorig weekend alweer teleur en kwam niet verder dan een 0-0 tegen Antwerp. Het ...

78
78
Mechele grijpt fans naar de keel met hartverscheurend moment

Het werd een quasi perfecte avond voor Club Brugge gisteren. Blauw-Zwart morste deze keer niet met ...

132
132
Zwart weekend Belgische fans: ook rellen met Eupen en Patro

Er viel afgelopen weekend weer heel wat te beleven op en naast de Belgische voetbalvelden. Dat was ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer De Jong, Fink weg bij Genk?'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

427
427
'Grote Ballon d’Or-verrassing: complottheorieën onthuld'

Vanavond staat het gala van de Ballon d’Or op het programma. Vorig seizoen lag de organisatie ...

183
183
Beeld van de speeldag: Pocognoli smakt tegen de grond

Union SG blijft vriend en vijand verbazen. Na de stuntzege in de Champions League tegen PSV ging ook ...

107
107
Mechelen in shock: Cercle-fans zwaar over de schreef

KV Mechelen en Cercle Brugge sloten speeldag 8 van de Jupiler Pro League af. Terwijl er op het veld ...

234
234
Vandenbempt ziet opvallende zet van Hayen bij Club

Club Brugge won met 2-0 van STVV. Een zakelijke overwinning van Blauw-Zwart. Sprankelen deden ze ...

307
307
'Onthutsende vaststelling over Anderlecht'

RSC Anderlecht bakte er alweer niets van tegen Royal Antwerp FC. De Brusselaars stellen voetballend ...

341
341
Vandenbempt looft Belgische topclub: "Grote onderscheiding"

De Belgische topclubs spelen zeer wisselvallig. KRC Genk en RSC Anderlecht zijn niet op de afspraak, ...

346
346
"Het is gedaan"-Ruben Van Gucht deelt verbijsterend nieuws

Ruben Van Gucht schudde de mediawereld gisterenavond wakker met een verbijsterende aankondiging. ...

162
162
Proto stelt vast: "Zij verlaten RSCA dan voor Genk of Club"

Tim Borguet is de grote sportieve baas bij RSC Anderlecht. Hij overtuigde enkele maanden geleden ...

278
278
Vrancken streng na verlies: dit ging er mis bij STVV

STVV verloor met 2-0 van Club Brugge. De Truienaars hielden Club een bepaalde tijd goed af, maar ...

105
105
Meijer doet boekje open: "Was wake-upcall voor ons"

Club Brugge won verdiend met 2-0 van STVV, maar overtuigen deed Blauw-Zwart ook niet helemaal. ...

88
88
Hayen geeft laatste woord na absurd Onyedika-voorval

Club Brugge trok de goede lijn van tegen AS Monaco zondagavond gewoon door en won op eigen veld ...

256
256
Géén minuten meer: groot slachtoffer bij Anderlecht

RSC Anderlecht legde zaterdagavond andermaal een makke prestatie op de mat in eigen huis tegen ...

477
477
"He throws it at my balls" - Trossard veroorzaakt relletje

In de Premier League hebben Arsenal FC en Manchester City zondagavond de punten gedeeld (1-1). De ...

118
118
Na 8 speeldagen al titelconclusie: duidelijk verdict

Deze week worden de inhaalmatchen Anderlecht-AA Gent en Club Brugge-Westerlo afgewerkt. Zodra die ...

323
323
Engelse pers trekt unanieme Doku-conclusie na Arsenal-City

Dé topper van het weekend in de Premier League heeft geen winnaar opgeleverd. Manchester City ...

446
446
Verhaeghe beeft: spookclausule grijpt Club bij de keel

Internazionale houdt de deur op een kier bij Aleksandar Stankovic. Transferwatcher Matteo Moretti ...

626
626
'KRC Genk neemt beslissing over ontslag Fink'

KRC Genk slikte zondagmiddag een nieuwe opdoffer en verloor op eigen veld ook van Union SG. Met een ...

1185
1185
Vanaken gaat live voor camera helemaal los over ploegmaat

Club Brugge heeft een mooie week achter de rug. Enkele dagen na de Europese gala-vertoning tegen AS ...

880
880

Meer sportnieuws