Anderlecht neemt het bij de hervatting van de Jupiler Pro League komend weekend op tegen Cercle Brugge. Bij de Brusselaars hopen ze alvast dat het doel deze keer iets makkelijker zal worden gevonden tegen de Bruggelingen.
Daar kan onder meer Lukas Nmecha voor gaan zorgen. De jonge Duitser lijkt alvast in een goede vorm te zitten, want bij de beloften van Duitsland tekende hij voor twee doelpunten in evenveel wedstrijden. Ook in de met 4-1 verloren wedstrijd tegen onze jonge Duivels tekende hij voor het enige doelpunt, al was dat dan vanop de stip.
Bij Paars-Wit hopelijk ze alvast dat hij die lijn kan doortrekken, maar in een interview met Het Laatste Nieuws werd Nmecha geconfronteerd met iets helemaal anders. Hij werd namelijk gevraagd naar een verklaring voor een schijnbaar nieuwe ‘trend’ bij Anderlecht. Namelijk de haren wit kleuren.
De aanvaller is de laatste in het rijtje, en gaat hij Zulj en Colassin achterna: “Dat is toevallig”, stelt hij. “Ik vind het gewoon mooi. Misschien kleur ik het wel paars als we kampioen worden.”
🚀 RSC Anderlecht-fans lezen nu:
Vreemde trend?
De Jonghe Kevin