TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Dost, bod van Anderlecht geweigerd'

587 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor Dost, bod van Anderlecht geweigerd'

De Jupiler Pro League is inmiddels weer van start gegaan, maar de transfermarkt is nog geopend tot begin oktober. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland momenteel druk in de weer met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van overbodige spelers. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt van plan om nog een topspits te halen. Dinsdag vielen plots de namen van Mario Mandzukic en Bas Dost bij Blauw-Zwart. De Kroaat bleek snel te duur, maar Club zou wel vol voor de komst van de Nederlander gaan. De onderhandelingen met de speler zouden alvast goed lopen, maar Eintracht Frankfurt zou wel mikken op een transfersom van 7 miljoen euro.



Blauw-Zwart neemt mogelijk wel nog afscheid van Emmanuel Dennis, die blijft gelinkt worden aan een transferSheffield United zou de Nigeriaanse aanvaller in ieder geval nog steeds op zijn verlanglijst hebben staan.

Anderlecht zoekt ook nog een spits en blijft gelinkt worden aan Tolu Arokodare. Het zou een bod van 1,5 miljoen euro uitgebracht hebben op de 19-jarige spits, maar dat werd afgewezen door diens Letse club Valmiera. Zij zouden minstens 2 miljoen willen vangen en zijn niet bereid om van die vraagprijs af te wijken.



KRC Genk staat op het punt om nog enkele miljoenen te vangen. Het zou definitief afscheid gaan nemen van Edon Zhegrova, die definitief de overstap zou maken naar FC Basel. De Zwitsers, die de flankaanvaller vorig seizoen al huurden, zouden uiteindelijk zo'n 3 miljoen euro gaan neertellen voor de transfer.

Steven Defour is nog steeds op zoek naar een nieuwe club, maar de middenvelder zou een opmerkelijke transfer kunnen maken. Moeskroen zou de ex-Rode Duivel zou benaderd zijn, maar een concreet voorstel zou er nog niet op tafel liggen.



AA Gent gaat nog op zoek naar offensieve versterking omdat Laszlo Bölöni flankaanvallers wil. Het zou zijn pijlen richten op Osman Bukari, een 21-jarige Nigeriaan van AS Trencin. Hij zou 1 miljoen euro moeten kosten.

Standard mag straks eindelijk zijn nieuwe aanvaller verwelkomen. Het legde al een tijdje geleden Jackson Muleka vast, maar het duurde even voor de Congolees de afreis kon maken. Komend weekend zou hij echter eindelijk neerstrijken in Luik.

BUITENLAND



Bij FC Barcelona blijft het afwachten wat de uitkomst van de soap rond Lionel Messi zal zijn. Woensdag zit voorzitter Josep Maria Bartomeu alvast rond de tafel met Jorge Messi, de vader en zaakwaarnemer van de Argentijnse ster. Luis Suarez lijkt alvast te gaan vertrekken. De spits zou al een persoonlijk akkoord hebben met Juventus, dat wel eerst af wil van Gonzalo Higuain. Eens dat gebeurd is, ligt er een jaarloon van 10 miljoen euro klaar.

Internazionale haalde in januari Christian Eriksen binnen, maar Antonio Conte blijkt geen grote fan te zijn van de Deens spelmaker. Die is dan ook vooral invaller en zou na zes maanden alweer kunnen vertrekken. Conte zou hem al laten weten hebben dat hij niet in de plannen past. Inter zou wel winst willen maken op de 27,5 miljoen die het in januari betaalde.



Real Madrid wil deze zomer vooral spelers verkopen. Het hoopt in totaal 160 miljoen euro op te halen. Met de verkoop van Achraf Hakimi, Oscar Rodriguez, Javi Sanchez, Dani Gomez, Jorge de Frutos en Alberto Soto en de verhuur van Takefusa Kubo werd alvast een kleine 70 miljoen euro opgehaald. De rest van het bedrag moet komen van het verkopen van James Rodriguez, Sergio Reguilon, Borja Mayoral en Mariano Diaz en het verhuren van Brahim Diaz en Dani Ceballos.

Kalidou Koulibaly wordt al jaren gelinkt aan een toptransfer, maar nu zou het er echt van kunnen komen. De ex-verdediger zou een persoonlijk akkoord hebben met Manchester City. Met Napoli hebben de Engelsen nog geen akkoord. City wil niet meer dan 65 miljoen euro uitgeven, terwijl de Italianen mikken op 80 miljoen.

LEES OOK: Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

Denk je dat Club er echt in zal slagen om Dost te strikken?

Meest recent

Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

11
11
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

142
142
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

388
388
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

77
77
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

70
70
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

219
219
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

80
80
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

32
32
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

67
67
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

157
157
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

313
313
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

33
33
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

197
197
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

42
42
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

379
379
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

504
504
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

401
401
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

751
751
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

272
272
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

380
380
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

184
184
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

618
618
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

679
679
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

477
477

Meer sportnieuws