'Barcelona doet Messi bizarre aanbieding'

1492 stemmen
'Barcelona doet Messi bizarre aanbieding'

Lionel Messi wil weg bij FC Barcelona, maar dat lijkt voorzitter Josep Maria Bartomeu maar niet te willen begrijpen. Woensdag wordt vader/zaakwaarnemer Jorge Messi verwacht in het Camp Nou-stadion voor een gesprek. En de preses zou hem dan een bijzonder voorstel willen voorschotelen.


Een vertrek van Messi lijkt enkel mogelijk indien Barça bereid is om mee te werken. Volgens Mundo Deportivo zal Bartomeu echter benadrukken dat de Argentijn absoluut niet verkocht zal worden, behalve als er een club is die wil voldoen aan de afkoopclausule in zijn contract ter waarde van 700 miljoen euro. Dat scenario is uiteraard uitgesloten en dus wordt Messi mogelijk verplicht om toch nog te blijven tot zijn huidige verbintenis medio 2021 afloopt.

Het wordt echter nog wat vreemder, want Bartomeu zou van plan zijn om Messi een contractverlenging voor te schotelen. Een nieuwe overeenkomst tot halverwege het seizoen 2022-2023, dus tot na het wereldkampioenschap in Qatar. Maar dat zal normaal gezien nooit gebeuren. Vader Messi zou een tegenvoorstel klaar hebben en zou vragen om te onderhandelen, zodat beide partijen op een correcte manier uit mekaar kunnen gaan.

De kans dat Barça daarop zal ingaan is eveneens bijzonder klein. Al hebben de Catalanen mogelijk geen keuze. Messi tegen zijn zin in Camp Nou houden zou het project van nieuwe coach Ronald Koeman helemaal kunnen ondermijnen. Bovendien zou de club hem dan nog een seizoen moeten uitbetalen en bestaat de kans dat hij vervolgens gratis de deur uitwandelt. Een goed akkoord lijkt dan ook het beste voor alle partijen.

LEES OOK: MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Barça moet gewoon meewerken aan de transfer van Messi ...

Meest recent

Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

4
4
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

147
147
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

31
31
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

100
100
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

218
218
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

32
32
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

142
142
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

72
72
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

416
416
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

368
368
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

138
138
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

80
80
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

378
378
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

201
201
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

485
485
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

133
133
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

330
330
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

565
565
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

314
314
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

1001
1001
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

468
468
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

358
358
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

329
329

Meer sportnieuws