'Barcelona doet Messi bizarre aanbieding'

door
'Barcelona doet Messi bizarre aanbieding'

Lionel Messi wil weg bij FC Barcelona, maar dat lijkt voorzitter Josep Maria Bartomeu maar niet te willen begrijpen. Woensdag wordt vader/zaakwaarnemer Jorge Messi verwacht in het Camp Nou-stadion voor een gesprek. En de preses zou hem dan een bijzonder voorstel willen voorschotelen.


Een vertrek van Messi lijkt enkel mogelijk indien Barça bereid is om mee te werken. Volgens Mundo Deportivo zal Bartomeu echter benadrukken dat de Argentijn absoluut niet verkocht zal worden, behalve als er een club is die wil voldoen aan de afkoopclausule in zijn contract ter waarde van 700 miljoen euro. Dat scenario is uiteraard uitgesloten en dus wordt Messi mogelijk verplicht om toch nog te blijven tot zijn huidige verbintenis medio 2021 afloopt.

Het wordt echter nog wat vreemder, want Bartomeu zou van plan zijn om Messi een contractverlenging voor te schotelen. Een nieuwe overeenkomst tot halverwege het seizoen 2022-2023, dus tot na het wereldkampioenschap in Qatar. Maar dat zal normaal gezien nooit gebeuren. Vader Messi zou een tegenvoorstel klaar hebben en zou vragen om te onderhandelen, zodat beide partijen op een correcte manier uit mekaar kunnen gaan.

De kans dat Barça daarop zal ingaan is eveneens bijzonder klein. Al hebben de Catalanen mogelijk geen keuze. Messi tegen zijn zin in Camp Nou houden zou het project van nieuwe coach Ronald Koeman helemaal kunnen ondermijnen. Bovendien zou de club hem dan nog een seizoen moeten uitbetalen en bestaat de kans dat hij vervolgens gratis de deur uitwandelt. Een goed akkoord lijkt dan ook het beste voor alle partijen.

LEES OOK: 'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Barça moet gewoon meewerken aan de transfer van Messi ...

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

220
220
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

184
184
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

106
106
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

51
51
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

156
156
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

297
297
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

271
271
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

110
110
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

41
41
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

112
112
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

227
227
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

272
272
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

558
558
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

365
365
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

449
449
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

139
139
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

78
78
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

644
644
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

645
645
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

427
427
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

440
440
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

303
303
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2277
2277
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

154
154

Meer sportnieuws