Santi Cazorla kijkt uit naar de wedstrijd van Arsenal in de Champions League tegen Bayern München. Op de website van de UEFA, in het onderdeel
Champions Matchday, blikt de Spaanse spelverdeler vooruit op het treffen met de Duitsers.
Bayern verloor vorig seizoen de Champions League-finale tegen Chelsea, waar de Duitsers nagenoeg de hele wedstrijd beter waren. "Die finale laat zien dat niet altijd de betere ploeg wint. De prestatie van Bayern was best spectaculair, maar Chelsea pakte met hun eigen kracht de prijs. Het gaat om de details. Drogba scoorde in de laatste seconden en Arjen Robben miste een strafschop. Als hij had gescoord, dan had Bayern zo goed als zeker gewonnen", aldus Cazorla.
"Ze hebben desondanks veel aanbidders gekregen na een zeer fraai toernooi, waarin ze onder meer Real Madrid uitschakelden. Naast Barcelona is Bayern een van de favorieten voor de eindzege dit seizoen", meent Cazorla, die blij is met de plek waar trainer Arsène Wenger hem neerzet. "Hier ben ik tweede spits. Het is een positie waar ik veel de bal krijg. Ik krijg hier veel vrijheid om de ruimte te zoeken. Dat is perfect voor mij, dit is zoals ik graag wil spelen."
Overigens voelde Cazorla zich vrij snel thuis, mede door een ritueel. "Na het eten, de avond voor de eerste ofenwedstrijd, vertelden de spelers dat alle nieuwe jongens een liedje moesten zingen. Ik koos de 'Macarena', omdat ik dacht dat het als Spanjaard het makkelijkst zou zijn en ik ken het dansje. Dat was een beschamed moment. Maar de traditie is goed. Je lacht en het helpt bij het vormen van de groep", aldus de Spaanse middenvelder.
LEES OOK:
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid