Club Brugge gaat opvallende samenwerking aan

door
Club Brugge gaat opvallende samenwerking aan

Club Brugge is inzake content de absolute top in België. Blauw-Zwart blijft daar verder op inzetten en ze gaan met Eleven Sports een uitgebreide samenwerking aan.

"Club Brugge is als landskampioen de eerste die een content-overeenkomst met Eleven Sports sluit. Dankzij deze overeenkomst zullen de kijkers van de Eleven Pro League kanalen een inkijk krijgen in de coulissen van ons nieuwe Basecamp in Knokke, maar zullen ze ook verwend worden met reportages en interviews over het dagelijks reilen en zeilen binnen de club. En ook Bart Verhaeghe, Vincent Mannaert, Philippe Clement en de spelers, zullen geregeld te zien zijn voor de camera’s van Eleven Sports", laat Club weten.

De eerste samenwerking staat al gepland voor 25 juli. "Het eerste initiatief dat we samen met Eleven opzetten is de live-uitzending van onze Brugse Metten. Op zaterdag 25 juli om 18 uur spelen we in ons eigen Jan Breydelstadion tegen het Franse Lille OSC. De wedstrijd zal niet alleen gestreamd worden op onze Facebookpagina en die van Eleven Sports, maar zal ook live te zien zijn op Eleven Sports 1."

LEES OOK: Club speelt met vuur: steunpilaar naar uitgang gewerkt?

Goede zet van Club?

Meest recent

De Condé: "Beloofd dat hij nóóit nog in Genk-shirt speelt"

KRC Genk heeft een woelig einde van de mercato achter de rug wat betreft de spits-positie. Tolu ...

25
25
Anderlecht in lastig parket: drie opties voor Stroeykens

Het overwachte vertrek van Jan-Carlo Simic zorgde ervoor dat RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

119
119
'Barça bibbert: Frenkie kan plots exit nemen'

FC Barcelona wil dit seizoen een gooi doen naar de eindzege in de Champions League. Daarvoor rekenen ...

22
22
Club speelt met vuur: steunpilaar naar uitgang gewerkt?

Club Brugge maakt zich op voor een pittige tweede luik van het seizoen. In aanloop daarvan ...

167
167
Vrancken vol emotie na persoonlijk drama: "Ze was er altijd"

Het zijn enorm woelige tijden voor Wouter Vrancken. De coach van STVV doet het geweldig met de ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Straffe promotie Saelemaekers, Anderlecht slaat toe'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

182
182
‘Antwerp verrast met groot nieuws over Tribune 2’

Royal Antwerp FC kan bijna afscheid nemen van de stadionperikelen van de afgelopen jaren. The Great ...

300
300
Ruben Van Gucht in shock: 'Naam genoemd in grote drugszaak'

Ruben Van Gucht verscheen de laatste jaren al veelvuldig in het nieuws. Niet alleen omwille van zijn ...

89
89
Deschacht zet Anderlecht-fans stevig op hun plaats

Wouter Vandenhaute is weg bij RSC Anderlecht na aanhoudende kritiek van de supporters. De voorzitter ...

288
288
Boyata sprak met Belgische clubs: “Wraak op Club Brugge”

Dedryck Boyata verween sinds zijn komst bij Club Brugge volledig naar de achtergrond. De afgelopen ...

296
296
Gewezen toptalent droomt van Duivels: 'Beter dan KDB'

Er kloppen heel wat spelers op de deur van bondscoach Rudi Garcia. De concurrentie is dan ook enorm ...

149
149
Tolu Arokodare onthult grote frustratie bij KRC Genk

Tolu Arokodare maakte afgelopen zomermercato een knaltransfer naar Wolverhampton. De Engelse club ...

339
339
Cruciaal statement bij Standard over Homawoo: “Catastrofe”

De wedstrijd tussen KV Mechelen en Standard Luik werd overschaduwd door een angstig moment. ...

220
220
De Condé weigerde fenomenale miljoenenregen

KRC Genk kende een uitstekend zomermercato. Sportief is de kern versterkt en financieel maakten de ...

148
148
Gedurfde zet van Kompany: Bayern-sterren zien rood

Geen rotatie maar een rood licht: Kompany houdt vast aan zijn vaste elf. Gevolg: toppers in de rode ...

126
126
Fink laaiend enthousiast: "Gaat ons veel plezier bezorgen"

Tijden veranderen. KRC Genk trekt zondag als grote favoriet naar RSC Anderlecht en dat is de ...

123
123
Hasi luistert naar Renard/Borguet: "Geen leuke beslissing"

RSC Anderlecht zag een aantal spelers de club verlaten. Besnik Hasi baalde vooral, want hij hoopte ...

222
222
Bizarre deal Anderlecht: "Coucke danst nog op tafel"

RSC Anderlecht dreigde op een verlieslatende zomermercato af te stevenen. Maar de onverwachte ...

557
557
Marseille-fans reageren massaal na debuut Vermeeren

Arthur Vermeeren heeft vrijdagavond zijn debuut gemaakt namens Olympique Marseille. Als invaller ...

145
145
Verhaeghes bomdeal barst: Club volledig door het dak

Club Brugge haalde afgelopen zomer verschillende verse krachten in huis. Voorzitter Bart Verhaeghe ...

635
635
Groot complot in DAZN-soap? Telenet en co reageren

De zevende speeldag van de Jupiler Pro League is inmiddels aangebroken en nog steeds werd geen ...

952
952
'Oorlog Anderlecht niet voorbij: fans viseren nieuw doelwit'

RSC Anderlecht kruist zondagavond op eigen veld de degens met KRC Genk. Dat wordt de eerste ...

500
500
Hayen sleutelt: noodgedwongen wissel én basisdebuut?

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de start van de League Phase van de Champions League tegen ...

364
364
Vanderbiest ziet nog groot manco bij zijn spelers

KV Mechelen had zich vrijdagavond voorlopig naast Union en STVV aan de leiding kunnen nestelen, maar ...

139
139
Onrustwekkend nieuws over Homawoo na zware botsing

Standard is er vrijdagavond opnieuw niet in geslaagd om een wedstrijd te winnen, maar daar zullen ze ...

0
0

Meer sportnieuws