TRANSFERUURTJE: 'Antwerp denkt groots, ijskoude douche Barcelona'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp denkt groots, ijskoude douche Barcelona'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge hield het voorlopig rustig op de mercato, maar de landskampioen zit ook in een luxe-situatie. De club is financieel sterk genoeg om de kat uit de boom te kijken. Zeker nu de transferperiode verlengd zal worden tot begin oktober. In het dossier van Percy Tau blijft men wel afhankelijk van de eventuele Engelse werkvergunning van de Zuid-Afrikaan. Als hij die krijgt, is de kans klein dat de aanvaller langer op Jan Breydel blijft. Youngster Mathias De Wolf staat wel op vertrekken, hij is goed op weg naar het Nederlandse NEC.

Anderlecht is volop aan het rond speuren naar een linksachter. De afgelopen weken deden de namen van Christopher Rocchia (Marseille) en Héritier Deyonge (Lyon) de ronde, maar media in Oekraïne weten dat de Brusselaars aandringen voor Bogdan Mykhaylichenko. Dat is een 23-jarige aanvallende linksachter die voor Zorya Luhansk uitkomt. Daarnaast zag RSCA met Wassim Lantaki opnieuw een jong talent vertrekken, hij gaat bij Lille OSC aan de slag.

Daags na het afscheid van Andriy Batsula kondigde KV Kortrijk opnieuw twee vertrekkers aan. Zo laat de club via Twitter weten dat ook de samenwerking met Elohim Rolland en Larry Azouni wordt stopgezet. De twee middenvelders waren einde contract in het Guldensporenstadion en konden er dus geen nieuwe verbintenis tekenen.

Antwerp wil eerstdaags de komst van Birger Verstraete afronden, maar mikt daarnaast op nog enkele fraaie namen. Volgens Gazet van Antwerpen is Nacer Chadli echter geen prioriteit meer. Junior Edmilson zou er wel goed op staan bij de Great Old en ook Cyle Larin blijft in beeld. Rond de contractverlengingen van Steven Defour en Dieumerci Mbokani is er nog steeds geen witte rook, een breuk lijkt steeds waarschijnlijker.

BUITENLAND
Manchester United wil zijn middenveld komende mercato versterken. En daarvoor zou het onder meer aan Wilfred Ndidi denken, de ex-speler van KRC Genk komt momenteel uit voor Leicester City. De naam van Corentin Tolisso (Bayern München) circuleert eveneens in Manchester. Verder werden ook namen als James Maddison en Jack Grealish genoemd, al spelen zij in een iets aanvallendere rol.

De weg voor Leroy Sané naar Bayern München ligt open. Zo bevestigde Pep Guardiola dat hij zijn contract bij Manchester City niet zal verlengen. "Leroy heeft ons verteld dat hij zijn contract niet wil verlengen. Als we op het einde van het seizoen een akkoord vinden met een andere club, dan kan hij vertrekken. In het andere geval blijft hij tot het einde van zijn contract. Maar hij wil een nieuw avontuur", vertelde de trainer.

Internazionale lijkt Lautaro Martinez dan toch in Milaan te houden. Volgens La Gazzetta dello Sport denkt Inter dat Barcelona niet in staat is om een goed en realistisch bod neer te leggen voor Martínez. Die financiële ruimte was er wel, maar door de coronacrisis kan de Catalaanse topclub op dit moment niet de hoofdprijs betalen voor spelers als de spits van Inter. De Italianen zouden hem dan ook een nieuw contract willen aanbieden.

Sergiño Dest wil zijn carrière voortzetten bij Bayern München. Het Duitse Sky meldt vrijdag dat de Ajax-verdediger absoluut voor 'Der Rekordmeister' wil tekenen. Ajax wil deze zomer meewerken aan een transfer, mits er een goed bod op tafel komt. Naar verluidt moet een geïnteresseerde club twintig tot dertig miljoen euro aftikken voor de international van Amerika. Dest ligt nog vast tot medio 2022.

POLL: Denkt u dat Club versterkt uit de komende mercato zal komen?

Meest recent

Opvallend akkefietje Dender: "Hij had ballen aan zijn lijf"

FCV Dender is er niet in geslaagd om voor de tweede keer in de Europe Play-Offs te winnen van KVC ...

23
23
'Monsteraanwinst Kompany: package deal van 250 miljoen'

Bayern München kan zich zaterdag tot landskampioen van Duitsland kronen. In aanloop naar de ...

58
58
Groot transferrisico Gent: "Je mag er niet aan denken ..."

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en is op weg om het record van ...

59
59
Uitgerekend hij! De Bruyne bezorgt City zege in voorlaatste thuismatch

Kevin De Bruyne heeft zich vrijdagavond nog eens van goudwaarde getoond in zijn afscheidstournee bij ...

168
168
Westerlo op plek twee na match met vier penalty's (!) en wereldgoal

KVC Westerlo heeft vrijdagavond beslag gelegd op een voorlopige tweede plaats in de Europe ...

79
79
'Transferschok: Anderlecht zet zinnen op sterkhouder Standard'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op dé match van het jaar, de bekerfinale van ...

415
415
Pure Belgische klasse: De Bruyne en Doku zetten City op rozen

Manchester City strijdt momenteel nog volop voor een Champions League-ticket voor volgend seizoen. ...

87
87
'Real laat vaste waarde gaan, opvallende oplossing Modric'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

133
133
"Enige manier om te winnen" - Deschacht geeft RSCA opvallend advies

Zondagavond is het zover, dan wordt de finale van de Croky Cup betwist in het Koning ...

351
351
Spectaculaire transfer? 'Grootmacht richt pijlen op Openda'

Loïs Openda heeft een vrij wisselvallig seizoen achter de rug bij RB Leipzig, zeker wat zijn ...

71
71
Pocognoli doet verrassende uitspraak na ruime zege Club

Union SG heeft zijn lot in de titelstrijd nog steeds in eigen handen. De vier resterende wedstrijden ...

684
684
'Onbeholpen Anderlecht-flop mag zijn koffers al pakken'

Adryelson leek een defensieve versterking voor Anderlecht, maar stelde teleur. Ondanks zijn fysieke ...

287
287
'Eén club gaat all-in: Thomas Müller overweegt drastische optie'

Behoudens onwaarschijnlijke wending kroont Bayern München zich zaterdag tot Duits kampioen. Zo ...

81
81
'IJskoude douche: Tolu moet droomtransfer op buik schrijven'

Of KRC Genk zich nu tot kampioen kroont of niet, Tolu Arokodare kan terugblikken op een uitstekend ...

351
351
'Guardiola heeft genoeg gezien: meubelstuk moet weg'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

295
295
Zulte Waregem heeft tweede 'zomeraanwinst' al te pakken

Twee jaar na de degradatie keert Zulte Waregem straks terug in de hoogste afdeling. Daarin wil ...

157
157
Crisisoverleg bij KRC Genk: Fink geeft woordje uitleg

Na de magere één op 12 tegen Antwerp is het plots alle hens aan dek bij KRC Genk, dat ...

410
410
Exit bij Antwerp? Potentiële vertrekker spreekt klare taal

Een niet eens veredeld B-elftal van Anderlecht nam donderdag afstand van Antwerp in de strijd om de ...

298
298
Stevige mokerslag Club Brugge voor bekerfinale?

Even dreigde een gebrek aan efficiëntie opnieuw zuur op te breken, maar uiteindelijk nam Club ...

948
948
'Plotse comeback oude bekende naar Anderlecht?'

En of RSC Anderlecht haar zinnen op de beker heeft gezet. In aanloop naar de finale tegen Club ...

802
802

Meer sportnieuws