'San Lorenzo laat prijs zakken: Club ziet kansen op Gaich stijgen'

door
'San Lorenzo laat prijs zakken: Club ziet kansen op Gaich stijgen'

Bij Club Brugge is het vooralsnog wachten op de eerste nieuwkomers van de zomermercato. Dat Blauw-Zwart zich zal versterken staat in ieder geval buiten kijf. Op het verlanglijstje staat onder meer een nieuwe spits, Adolfo Gaich blijft één van de belangrijkste doelwitten voor die positie.


Het dossier van de Argentijn is echter behoorlijk gecompliceerd en bovendien heerst er flink wat concurrentie voor zijn handtekening. Zo zou ook Atletico Mineiro concreet zijn. Volgens het radiostation Itatiaia deden de Brazilianen inmiddels een bod van 4.5 miljoen dollar, een slordige vier miljoen euro, voor 50% van de transferrechten. Maar dat werd geweigerd door zijn huidige club San Lorenzo.

Bij Itatiaia beweert men echter dat de Argentijnen niet zoveel meer verlangen. Zo zou San Lorenzo mikken op 7 miljoen dollar, zo'n 6.20 miljoen euro, voor 70% van de transferrechten (maw.: de club behoudt het recht op 30% van de eventuele doorverkoopsom). En dat is een bedrag dat Club Brugge zonder grote problemen op tafel kan leggen.

Of deze bedragen ook kloppen valt af te wachten, bovendien is de kans groot dat Blauw-Zwart de volledige 100% van de transferrechten wil bemachtigen. Daarnaast zijn er nog verschillende andere ploegen die hun zinnen op Gaich hebben gezet. Witte rook vanuit Jan Breydel lijkt dan ook niet voor meteen, maar Club blijft wel in de running.

LEES OOK: 'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

Denkt u dat Club erin zal slagen om Gaich binnen te halen?

Meest recent

'Neymar maakt gratis knaltransfer'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

0
0
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

10
10
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

34
34
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

108
108
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

200
200
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

132
132
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

131
131
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

135
135
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

46
46
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

1073
1073
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

43
43
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

41
41
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

301
301
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

125
125
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

190
190
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

230
230
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

50
50
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

206
206
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

395
395
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

885
885
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

157
157
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

45
45
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

424
424
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

111
111
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

589
589

Meer sportnieuws