De topper in de Belgische
Jupiler Pro League tussen
Club Brugge en RSC
Anderlecht gaat gewoon door. 150 vrijwilligers hebben zich in de vroege uurtjes nuttig gemaakt en het veld speelklaar gemaakt.
Om half vijf vanochtend begonnen de werkzaamheden om de topper door te kunnen laten gaan. Er is niet alleen aandacht besteed aan het veld, maar ook de tribunes en de evacuatiewegen zijn schootgemaakt. Daardoor kan het stadion gemakkelijk bereikt worden.
Operationaal manager Patrick Orlans van Club Brugge is trots op de werkzaamheden. "Het is alsof de kaboutertjes langs geweest zijn. De grasmat ligt er groener bij dan op Pasen. Alle vrijwilligers hebben, onder leiding van voorzitter Jonckheere, vannacht fantastisch gewerkt. Ik kan zeggen dat Jan Breydel klaar is voor de topper", liet hij weten aan
Sporza.