Brian Laudrup heeft met Glasgow Rangers gesproken over een rol als ambassadeur. De Deen speelde tussen 1994 en 1998 voor de Schotse club en won daar drie keer de titel. Momenteel is hij werkzaam als analist op de Deense TV.
"Sinds Rangers in deze chaotische omstandigheden zit, heb ik altijd gezegd dat ik de club wil helpen op elke manier ik kan. Om ambassadeur te kunnen zijn voor Rangers zou absoluut fantastisch zijn. We willen kijken of er een manier is om samen te werken", zo vertelde Laudrup aan
Rangers TV.
"Als de club wil dat ik hun help en dat lijkt er op. Ik zou het graag doen. Ik heb vier mooie jaren gehad bij Rangers", zo vertelde Laudrup, die ook nog voor Brøndby, Bayer Uerdingen, Ajax, Bayern München, Fiorentina, AC Milan, Chelsea en FC Kopenhagen.