'Anderlecht stelt transferplannen bij: nieuwe prioriteit duikt op'

door
'Anderlecht stelt transferplannen bij: nieuwe prioriteit duikt op'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de zomermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. Maar de financiële middelen zijn zoals alom geweten beperkt en de Brusselaars zouden nu al tegen hun limieten botsen. Zo moeten de transferplannen in de defensie alweer omgegooid worden.


Ook volgend seizoen blijft Vincent Kompany dé patron in de verdediging. Hij zal de youngsters Marco Kana en Killian Sardella onder zijn vleugels nemen, maar voor hun is het nog te vroeg om de defensie te dragen. Verder blijft enkel Elias Cobbaut over om bij te staan in het centrum en het is nog maar de vraag of hij blijft bij een interessant bod uit het buitenland. Daarom had RSCA graag willen doorgaan met huurlingen Philippe Sandler en Derrick Luckassen. Maar dat lijkt er nu toch niet in te zitten.

Die laatste heeft wel een aankoopoptie in zijn huurovereenkomst staan, maar met 5 miljoen euro ligt die veel te hoog. Bij La Dernière Heure is men dan ook duidelijk: tenzij moederclub PSV bereid is om grote toegevingen te doen, speelt Luckassen geen wedstrijd meer voor Paars-Wit. Sandler zou eventueel nog een tweede seizoen gehuurd kunnen worden van Manchester City, maar dat dossier is complex en het is niet echt duidelijk wat de Engelsen met hem van plan zijn.

In ieder geval heeft Anderlecht zijn strategie hierdoor moeten aanpassen. Zo schrijft LDH dat de zoektocht naar defensieve versterking nu ook een prioriteit is geworden voor sportieve baas Peter Verbeke. Zelfs al slaagt RSCA erin om één van bovengenoemde Nederlanders toch te houden, zal de club alsnog een extra verdediger trachten aan te trekken.

LEES OOK: Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

Indien RSCA slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

19
19
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

80
80
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

138
138
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

119
119
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

192
192
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

320
320
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

244
244
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

225
225
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

371
371
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

488
488
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

185
185
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

44
44
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

65
65
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

311
311
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

138
138
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

91
91
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

134
134
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

105
105
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

287
287
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

134
134
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

466
466
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

96
96
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

53
53
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

566
566
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

243
243

Meer sportnieuws