"Ik wil de eerste Belg worden die minuten maakt bij Juventus"

door

Juventus heeft dit seizoen twee jonge Belgen onder contract liggen: verdediger Koni De Winter (17) en middenvelder Daouda Peeters (21). Die laatste werd dit seizoen de allereerste Belg ooit in de selectie van de Oude Dame, toen hij op 22 februari op de bank mocht zitten in de competitiewedstrijd tegen SPAL.


Peeters legde de voorbije jaren een opmerkelijk parcours af. De belofteninternational speelde bij de jeugd van Club Brugge, maar toen een doorbraak er daar niet leek aan te komen, koos hij voor een avontuur bij Sampdoria. Na één seizoen daar maakte hij vorige zomer al de overstap naar Juve. "Ik heb zeker en vast geen spijt van mijn keuze. Op dit moment loopt mijn carrière heel goed", vertelt hij daarover aan RTV.

Peeters denkt te kunnen doorbreken in Turijn. "Het was leuk die felicitaties te krijgen om de eerste Belg te zijn, maar ik wil nu ook de eerste Belg worden die minuten maakt. Ik heb zeker het gevoel dat ik meekan. Ik ben heel tevreden met Juventus en ik denk dat Juventus ook wel heel tevreden is met mij. Je moet natuurlijk ook realiseren dat Juventus niet de makkelijkste ploeg is, maar er is altijd wel een kans. Als je hard werkt, zal dat moment ooit wel komen."

LEES OOK: 'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Zal hij ook doorbreken bij Juventus?

Meest recent

Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

10
10
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

171
171
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

296
296
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

133
133
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

189
189
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1050
1050
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

266
266
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

296
296
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

115
115
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

298
298
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

154
154
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

72
72
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

73
73
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

746
746
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

154
154
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

435
435
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

114
114
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

544
544
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

256
256
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

775
775
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

195
195
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

228
228
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

464
464
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

84
84
Uithaal Garcia naar Club: bond neemt standpunt in

Intussen is Rudi Garcia een jaar aan de slag als bondscoach van de Rode Duivels. In die periode liet ...

406
406

Meer sportnieuws