'Anderlecht troeft PSV af voor Nederlandse aanwinst'

door
'Anderlecht troeft PSV af voor Nederlandse aanwinst'

Het bestuur van RSC Anderlecht is momenteel al druk in de weer met de voorbereidingen op het komende seizoen. Zowel aan inkomende als aan uitgaande zijde belooft het immers opnieuw een drukke mercato te worden in Brussel. En blijkbaar wordt er ook nog steeds aan de sportieve staf gesleuteld.

Zo schrijft het Nederlandse BN/De Stem dat Paars-Wit zich bij NAC Breda heeft gemeld voor de diensten van Jelle ten Rouwelaar. Deze 39-jarige oud-doelman probeert het momenteel te maken als keeperstrainer en blijkbaar leverde hij in Breda am goed werk af. Naast Anderlecht zouden namelijk ook FC Groningen en PSV Eindhoven azen op Ten Rouwelaar.

Tegenover bovengenoemd medium bevestigt TD Tom Van Den Abbeele alvast dat Paars-Wit zich officieel heeft aangemeld. "Jelle heeft laten blijken toe te zijn aan een nieuwe uitdaging. Dat klopt. Wij zoeken naar een oplossing die voor alle partijen goed is. En FC Groningen en Anderlecht hebben zich inderdaad bij ons gemeld", klinkt het. Ten Rouwelaar heeft bij NAC wel nog een contract tot 2021 en dus zal er een bepaalde afkoopsom betaald moeten worden.

UPDATE 28/04

Het heeft er alle schijn van dat Ten Rouwelaar weldra in de staf van trainer Frank Vercauteren aan de slag gaat. Volgens La Dernière Heure is een akkoord met de Nederlandse keeperstrainer zo goed als rond. Dat leidt wel tot een een moeilijke situatie bij Paars-Wit. Met Max de Jong heeft RSCA immers nog een keeperstrainer onder contract staan. Daarover zou nog geen beslissing genomen zijn. Mogelijk blijven beide Nederlanders op post, maar dat zou dan weer vloeken met de besparingsstrategie.

UPDATE 29/04

De komst van Jelle ten Rouwelaar lijkt nu ook helemaal in kannen en kruiken. Althans als we de Nederlandse krant Zuid Friesland mogen geloven. Zij stellen namelijk dat de Nederlander zijn keuze heeft gemaakt, en volgend seizoen de nieuwe keeperstrainer wordt van Anderlecht. Ten Rouwelaar zou Paars-Wit zo verkiezen boven PSV en FC Groningen, clubs die ook interesse vertoonden.

LEES OOK: Treurnis bij Anderlecht en KRC Genk: "50 miljoen euro!"

Een goeie aanwinst?

Meest recent

Nederland verstomt: Club Brugge plant ‘brutale’ transfer

Club Brugge jaagt op een verrassende naam uit Nederland. Een tiener die dit seizoen doorbreekt in de ...

72
72
'KRC Genk kan cashen: goudhaantje weg in januari?'

KRC Genk deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waarbij de Limburgers ...

69
69
Club-Barcelona: Hayen & Flick maken selecties bekend

Hoogdag in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdagavond gastheer speelt voor niemand minder dan FC ...

52
52
Hasi maakt brokken: Bertaccini out, Vazquez in?

Met zijn rug tegen de muur besloot Besnik Hasi om tegen KV Mechelen vier aanvallers aan de aftrap te ...

314
314
Antwerp & AA Gent binden strijd aan met Bondsparket

Afgelopen weekend was het Halloween, en dus besloten Max Dean en Daam Foulon om nog eens uit te ...

160
160
Hayen verschaft update uit ziekenboeg Club Brugge

In de Champions League krijgt Club Brugge woensdag FC Barcelona over de vloer. In aanloop naar het ...

155
155
Annelien Coorevits breekt taboe: “Passie was er nooit"

Ze vormden jarenlang één van de bekendste koppels van het Vlaamse medialandschap: ...

132
132
Club is klaar: Seys roept oorlogstaal naar Lamine Yamal

Club Brugge kijkt FC Barcelona recht in de ogen namens de Champions League. De gedroomde affiche ...

124
124
Thibo Somers slaat stevig op tafel: grijpt Antwerp in?

Het rommelt ferm bij Royal Antwerp FC. The Great Old ging afgelopen speeldag weer onderuit en Stef ...

234
234
Depay in vieze papieren: Braziliaanse gooit alles op tafel

Memphis Depay verraste vriend en vijand door plotsklaps naar Brazilië te verkassen, maar in ...

44
44
Hayen ziet groot pijnpunt Barça: “Daar liggen kansen”

Club Brugge is de grote underdog tegen FC Barcelona. Nicky Hayen gaf een persconferentie voor de ...

76
76
Anderlecht en Lierse in diepe rouw: André De Nul overleden

RSC Anderlecht en Lierse zijn in diepe rouw gedompeld. Voormalige Rode Duivel André De Nul is ...

0
0
Oorlog bij DAZN: analisten vliegen elkaar naar de keel

Het is niet enkel oorlog tussen DAZN, de Pro League en de telecombedrijven, maar ook binnen de ...

407
407
Karetsas doet opmerkelijke onthulling bij KRC Genk

Konstantinos Karetsas zat even in een ferme dip bij KRC Genk. De afgelopen wedstrijden kwam de ...

116
116
Waarschuwing Barça: "Club Brugge is net als Atlético"

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen FC Barcelona. Blauw-Zwart is uiteraard de ...

198
198
"Moeilijke periode KDB en gezin" - steun uit onverwachte hoek

Kevin De Bruyne zit in zak en as. De middenvelder was sterk begonnen bij Napoli, maar de Rode Duivel ...

140
140
KAA Gent verrast met duidelijk statement over Leko

KAA Gent wisselt sterke prestaties af met zwakke. De Buffalo’s wonnen twee wedstrijden op rij ...

299
299
Binnenlandse Zaken moeit zich: Anderlecht-fans op de korrel

Afgelopen speeldag werden een honderdtal supporters op de vingers getikt omdat hun ticket niet ...

216
216
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge vreest, Anderlecht wil toptalent'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

314
314
Woedende Filip Joos eist ontslag van Belgische ref

Afgelopen speeldag was er heel wat te doen om het openingsdoelpunt van Union SG tegen Zulte Waregem. ...

430
430
De Bilde pakt uit met pikante onthulling: "7 vrouwen..."

Gilles De Bilde blijft ook na zijn carrière een klinkende naam in de Belgische voetbalwereld. ...

209
209
FC Barcelona grijpt drastisch in voor Club Brugge

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen FC Barcelona. Dinsdag rond 18 uur komen de ...

357
357
Dender verbaast met stunttransfer: grote naam binnen

FC Dender heeft op de officiële kanalen plots een transfer voorgesteld. De zomermercato is ...

104
104
Weer supportersboycot in JPL: “Een gebrek aan respect”

Dit seizoen komt het plots vaak voor: uitsupporters die een boycot organiseren omdat ze misnoegd ...

532
532
Net op tijd: enorme opsteker Garcia en Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het binnenkort op tegen Kazachstan en Liechtenstein namens de ...

80
80

Meer sportnieuws