Andrés Iniesta staat donderdagavond met FC Barcelona oog in oog met Málaga CF. De middenvelder van de eerstgenoemde Spaanse club sprak zich tijdens de persconferentie in aanloop naar het bekerduel lovend uit over de tegenstander, maar verwacht niet dat zijn ploeg uitgeschakeld zal worden.
"We spelen donderdag tegen een zeer goed team", begon Iniesta. "We denken echter niet na over uitgeschakeld worden. Als we in Málaga niet winnen, betekent dat dat we uit het bekertoernooi liggen. We moeten dus oppassen en zorgen dat we klaar zijn voor de wedstrijd. Ons enige doel is namelijk om zoveel mogelijk titels te winnen."
Ook sprak Iniesta over VÃctor Váldes, die zijn contract bij Barcelona niet wil verlengen. "We moeten Váldes bedanken voor alles wat hij voor de club heeft gedaan. Valdés is een van de meest belangrijke spelers in de geschiedenis van deze club. Ik zal hem dan ook missen, wanneer hij is vertrokken. Ik respecteer echter zijn keuze."
LEES OOK:
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood