Ook in België is er nu commotie rondom spelers die geblesseerd terugkomen van de nationale ploeg. Met name RC Genk-trainer Frank Vercauteren zag Jelle Vossen en Marvin Ogunjimi vermoeid terugkomen van de oefeninterland tegen Rusland.
"Vossen en Ognujimi waren gebroken bij hun terugkeer. We hebben al een mailtje naar de bond gestuurd. Onze dokter heeft contact opgenomen met de bondsdokter en ik zal ook eens bellen met de bondscoach, Georges Leekens. Die twee konden donderdag gewoon niet meetrainen. De nationale ploeg vraagt dat wij onze spelers in de beste omstandigheden afstaan. Dat geldt ook omgekeerd", uitte Vercauteren zijn ongenoegen uit.
Ook Moussa Dembélé keerde geblesseerd terug bij zijn werkgever Fulham. De oud-speler van AZ liep een enkelblessure op en het is nog onduidelijk hoelang de spits uit de roulatie is.