Benjamin De Ceulaer is blij dat hij weer terug is in België. De oud-speler van Feyenoord en RKC Waalwijk speelde vijf jaar lang in Nederland, maar nu speelt hij bij Lokeren. De Belg speelde al twaalf wedstrijden in Lokeren en scoorde daarin drie doelpunten.
De vleugelspeler kwam al jong aan in Rotterdam, maar wist daar nimmer te overtuigen. Zelf vindt hij niet dat hij mislukt is. "Als mensen dat zeggen, raakt het me niet", zegt de 26-jarige aanvaller tegenover
Het Nieuwsblad. "Ik heb er tenminste gespeeld en mocht tegen Chelsea voetballen. Niemand pakt me dat af."
Hij rekent het Feyenoord aan dat hij nooit echt een serieuze kans heeft gehad. "Je kunt niet echt zeggen dat ik bij Feyenoord een eerlijke kans heb gehad. Ik werd topschutter in de voorbereiding, speelde de eerste wedstrijd en deed het niet slecht. In de krant kreeg ik een zes. De volgende wedstrijd zat ik op de bank en een week later op de tribune."