Marin laat zich uit over zomertransfer naar Club Brugge

1715 stemmen
Marin laat zich uit over zomertransfer naar Club Brugge

Nu de competitie voor onbepaalde duur stilligt, kan het bestuur van Club Brugge zich al focussen op de voorbereidingen van de komende zomermercato. Daarin zou Blauw-Zwart versterking willen aantrekken om opnieuw op drie fronten te kunnen meestrijden. Afgelopen weekend kwam de naam van Razvan Marin alvast opnieuw ter sprake.


De Roemeense middenvelder vertrok afgelopen zomer door de grote poort bij Standard en ging bij Ajax aan de slag. Maar het lukte hem niet meteen om door te breken bij de Nederlandse topclub. Blauw-Zwart hield die situatie goed in de gaten en wou afgelopen winter al toeslaan. Marin mocht toen echter niet vertrekken in Amsterdam, maar sindsdien is zijn situatie er nauwelijks op vooruit gegaan. Integendeel, de laatste weken kwam hij amper nog van de bank af. Club zou in de zomer dan ook meer kans maken bij een nieuwe poging.

Maar voorlopig speelt er nog niets concreet. Zo liet Marin zich bij DigiSport openlijk uit over de interesse van Club Brugge. "Ik weet niets van een aanbod van Club Brugge. Tijdens de winter wel, maar nu? In deze periode? Alles is momenteel geblokkeerd en ik heb geen tijd om daarover na te denken. Mijn zaakwaarnemer is ook een Italiaan en hij zit vast daar. Ik heb wel met hem gepraat en hij is perfect gezond, maar de situatie in Italië is zo ernstig dat ze hun huizen niet mogen verlaten", klonk het.

Het valt dus af te wachten of Blauw-Zwart overgaat tot een concrete aanbieding in de zomermercato. Marin bevestigde in ieder geval dat er tijdens de vorige transferperiode geflirt werd met de leider uit de Jupiler Pro League. "Er speelde iets in de winter. Brugge was toen ook niet de enige geïnteresseerde. Maar ik kreeg geen toestemming om te vertrekken. Ik kreeg te horen dat ik nog nodig was. Zelf wilde ik vooral spelen. Maar ik lig bij Ajax onder contract", aldus Marin bij DigiSport.

LEES OOK: ‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

Club moet in de zomer vol voor Marin gaan ...

Meest recent

Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Er hing gisteren iets in de lucht rond Brandon Mechele. Alsof deze wedstrijd meer zou worden dan ...

11
11
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

20
20
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

7
7
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

11
11
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

66
66
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

138
138
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

39
39
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

132
132
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

26
26
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

147
147
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

247
247
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

91
91
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

372
372
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

507
507
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

135
135
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

212
212
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

281
281
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

162
162
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

278
278
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

552
552
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

156
156
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

166
166
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

162
162
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

152
152

Meer sportnieuws