De jacht op Eidur Gudjohnsen is nu echt begonnen. De IJslandse spits van Cercle Brugge staat in de belangstelling van twee buitenlandse clubs, terwijl ook stadsgenoot
Club Brugge de ervaren aanvaller in wil lijven. Club heeft inmiddels al een bod uitgebracht, maar Cercle vond het geboden bedrag van 300.000 euro te laag.
Cercle staat echter voor een lastig parket. Gudjohnsen heeft immers in zijn contract op laten nemen dat hij na 30 januari nog transfervrij kan vertrekken naar een buitenlandse formatie. Met de interesse van Torino en Perth Glory is een vertrek op de laatste dag van de transferperiode niet ondenkbaar. Cercle kan dus nog alleen geld vangen voor de 34-jarige voorhoedespeler als het zaken doet met een Belgische club.
Gudjohnsen streek in oktober plots neer bij Cercle. De voormalig spits van Chelsea en FC Barcelona leek op zijn retour, maar de laatste tijd schiet de routinier toch met scherp. Gudjohnsen maakte voor zijn huidige werkgever zes treffers in dertien duels.
LEES OOK:
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?