WED TIP: Zo win je dit weekend meer dan 300 euro met 10 euro inzet!

door
WED TIP: Zo win je dit weekend meer dan 300 euro met 10 euro inzet!

Geen sport die wekelijks meer mensen in de greep houdt dan het voetbal. Omwille van de emotie en de liefde voor het spelletje, uiteraard, maar voor velen ook omdat ze er graag al eens een gokje op wagen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws haar lezers dan ook graag elk weekend aan enkele handige tips & pronostieken voor onze vaderlandse competitie.


Op speeldag 29 van de Jupiler Pro League vinden alle matchen tegelijk plaats, en dus staan zaterdagavond heel wat leuke affiches op het programma. Te beginnen met de derby in Jan Breydel, waarin Cercle Brugge zich kan verzekeren van het behoud. De Vereniging scoorde in haar knappe reeks van 12 op 12 wel slechts eenmaal meer dan één doelpunt, dus de muur van Club Brugge slopen is geen sinecure. De onmondigheid voorin bij Blauw-Zwart is dan weer welbekend, maar toch levert maximum twee goals 2,38x onze inzet op.



Dichtste achtervolger AA Gent neemt het in de topper van het weekend dan weer op tegen Charleroi. Een rechtstreeks duel tussen de nummers twee en drie in het klassement, al blijven de Buffalo’s dankzij hun prima thuisreputatie wel uitgesproken favoriet. Wij geloven dan ook dat de troepen van Jess Thorup de rug zullen rechten na hun nederlaag van vorige week, maar de nul houden tegen Ryota Morioka en co is wel nog een ander paar mouwen. Een Gentse overwinning mét tegentreffer is 3,65x ons inleggeld waard.

In de race om PO I moet Anderlecht niet alleen hopen op puntenverlies van Genk en vooral KV Mechelen, maar zelf ook winnen van Zulte Waregem. Een ongeïnspireerd Essevee lijkt echter geen partij te zullen vormen voor de Brusselaars, die recent vertrouwen tankten met forse zeges tegen Eupen en Waasland-Beveren. Hét gezicht van dat vernieuwde vertrouwen is ongetwijfeld Michel Vlap, die in beide wedstrijden tot scoren kwam. Indien de Nederlander daar nu opnieuw in slaagt, rekenen wij ons 2,40x onze bet rijker.



Over naar de kust en een duel met impact langs weerszijden van de rangschikking. KV Oostende ontvangt namelijk KRC Genk, dat bij punterverlies onherroepelijk uitgeschakeld kan zijn voor de top zes. Zelf moeten de Kustboys nog alle zeilen bijzetten om de degradatie te vermijden, waarbij op Adnan Custovic gerekend wordt om voor een frisse wind te zorgen. Ondanks al deze belangen staan wel de twee meest faire teams van de JPL tegenover elkaar. Wij gokken dus op minder dan vier kaarten, wat 2,60x onze inzet opbrengt.

Eindigen doen we met de laatste en allicht belangrijkste sleutelmatch voor PO I. Indien KV Mechelen weet te winnen van Eupen, komt een eerste deelname aan de eindronde voor de promovendus immers wel érg dichtbij. De Panda’s zijn dan weer al gered, maar blijven wel met voorsprong het vaakst bestrafte elftal in eerste klasse – een klassement waar Malinwa overigens op de tweede plaats 'prijkt'. In tegenstelling tot in Oostende verwachten we hier dus een bitse strijd. Minstens zes gele kartonnen is 3,65x onze bet waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een scorende Vlap, een felle match in Mechelen en AA Gent dat zonder schone netten wint, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal bijna 32x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

Welke match gaat u zaterdagavond live volgen?

Meest recent

Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

54
54
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

37
37
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

256
256
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

91
91
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

675
675
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

146
146
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

605
605
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

63
63
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

158
158
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

218
218
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

85
85
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

175
175
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

554
554
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

204
204
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

263
263
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

549
549
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

205
205
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

173
173
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

97
97
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

84
84
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

412
412

Meer sportnieuws