Glen De Boeck, trainer van Germinal Beerschot Antwerpen, was niet te spreken over de prestatie van zijn team afgelopen zaterdag. de voormalig trainer van Cercle Brugge zag zijn ploeg met 1-1 gelijkspelen tegen een stug SK Lierse.
"Als je een halfuur tegen tien spelers voetbalt en je creëert zo weinig kansen, dan kan je niet tevreden zijn als trainer", opende de oefenmeester zijn klaagzang. De Boeck, die door de thuisaanhang op de korrel werd genomen, trad de supporters nadien bij in hun geklaag over het spelniveau. "We waren te slordig in de passing en kropen te veel naar binnen. Normaal moet je dit gewoon kunnen uitspelen."
De feiten zijn echter wat ze zijn en deze schijnen niet goed voor de Antwerpse ploeg. De altijd ambitieuze
Kielse Ratten kunnen niet tevreden zijn met hun competitiestart. Uit elf duels werden pas twaalf punten gepakt en op de ranglijst staat Germinal momenteel elfde. "De situatie is wat ze is. We moeten nu gewoon keihard verder werken en dan zien we wel waar we uitkomen. Dit resultaat is wel heel ontgoochelend", liet de Beerschot-trainer nog optekenen.