Anderlecht krijgt tóch goed nieuws over Luckassen

door
Anderlecht krijgt tóch goed nieuws over Luckassen

Anderlecht kreeg afgelopen vrijdag schijnbaar het nekschot toegediend door KV Mechelen, maar na de nederlagen van Genk en Zulte Waregem behoudt Paars-Wit nog een waterkansje op PO I. Om alsnog de top zes te halen moet alles nu dan wel meezitten in het Lotto Park, al lijkt de pech daar nog lang niet voorbij. 

Het Nieuwsblad meldt namelijk dat Derrick Luckassen de voorbije dagen niet aanwezig was op training. De verdediger sukkelt met de knie en moet een scan ondergaan om de ernst van het probleem aan het licht te brengen. Anderlecht wacht alvast ongetwijfeld met een bang hart de resultaten af, want eerder dit seizoen verloor het op soortgelijke wijze centraal achterin ook al Philippe Sandler aan een aanslepend knieletsel. 

UPDATE 20/02

Anderlecht hield haar hart vast, en dat bleek gegrond. Diezelfde krant weet op donderdag te melden dat Luckassen een scheur in zijn kruisband heeft opgelopen. Daardoor is Sporting opnieuw een klant rijker in de ziekenboeg, want de Nederlander zou een zestal weken buiten strijd zijn. Opvallend genoeg speelde Luckassen de wedstrijd tegen KV Mechelen nog uit na zijn opgelopen blessure. Trainen zat er wel niet meer in. Een kleine ramp voor Anderlecht, dat zo de komende weken geen beroep meer kan doen op één van haar belangrijkste spelers. 

UPDATE 23u30

Anderlecht zal het sowieso enkele weken zonder Derrick Luckassen moeten stellen, maar krijgt volgens Het Laatste Nieuws tóch hoopgevend nieuw over zijn sterkhouder. Want zo zou hij enkele weken out zijn, maar vermoedelijk wél fit zal geraken voor de start van de Play-Offs. Toch best verrassend bij een scheur in de kruisband. Bij zo’n letsel is de revalidatie normaal gezien minstens tien weken, wat voor de Nederlander (zo goed als) einde seizoen zou betekenen. Dat zou dus niet het geval zijn, en is er mogelijk geen sprake van een scheur.

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Zien we hem dit seizoen nog terug?

Meest recent

D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

38
38
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

14
14
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

137
137
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

194
194
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

120
120
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

272
272
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

70
70
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

59
59
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

501
501
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

600
600
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

81
81
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

79
79
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

124
124
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1555
1555
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

163
163
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

226
226
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

52
52
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1356
1356
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

511
511
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

75
75
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

148
148
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

55
55

Meer sportnieuws