Europese pers in de ban van ongezien fenomeen Haaland

412 stemmen
Europese pers in de ban van ongezien fenomeen Haaland

De Champions League heeft zich dinsdagavond op behoorlijk spectaculaire wijze weer op gang getrokken. Zo kreeg titelverdediger Liverpool FC meteen een nederlaag toegediend door Atletico Madrid. In die andere wedstrijd waren dan weer alle ogen gericht op het fenomeen Erling Braut Haaland.


De Noorse spits, nog steeds maar 19 jaar, verandert dit seizoen alles wat hij aanraakt in doelpunten. En dat doet hij sinds januari ook voor Borussia Dortmund. Dinsdag scoorde hij in zijn eerste CL-wedstrijd namens de Duitse club meteen twee keer tegen PSG. Het waren alweer zijn tiende en elfde doelpunt in amper zeven wedstrijden die hij tot dusver afwerkte namens Dortmund, waar hij in elke competitie al scoorde bij zijn debuut. In de Champions League zit hij nu aan tien goals in zijn eerste zeven wedstrijden, geen enkele speler geraakte ooit al zo snel aan de dubbele cijfers. In totaal staat zijn teller dit seizoen op 39 goals in 28 wedstrijden.

Het supertalent wordt daags na zijn knalprestatie dan ook bejubeld van over heel Europa, zijn naam staat in de koppen van de grootste sportkranten. "Haaland heeft Thiago Silva opgegeten", kopt het Franse L'Equipe. "De reus Haaland geeft Dortmund vleugels en slaat PSG tegen de touwen", aldus het Spaanse Marca. "Haaland-nachtmerrie voor Neymar en Tuchel", aldus BILD. Het slotakkoord is voor het Italiaanse Gazzetta dello Sport: "Haaland koning van Dortmund: een show van de Noor, PSG ligt aan de voeten van een 19-jarige".

LEES OOK: Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

Haaland is momenteel de beste tiener in het mondiale voetbal ...

Meest recent

'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

34
34
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

202
202
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

39
39
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

181
181
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

291
291
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

277
277
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

319
319
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

217
217
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

187
187
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

390
390
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

276
276
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

260
260
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

280
280
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

60
60
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

182
182
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

194
194
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

96
96
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

169
169
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

56
56
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

312
312
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

484
484
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

398
398
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

383
383
De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli quasi zeker van de tweede plaats. Zondagmiddag werd een ...

59
59
Wéér dramatische start Anderlecht: "Hij is een ramp"

Daags na de verloren bekerfinale moest RSC Anderlecht opnieuw vol aan de bak. In de Champions' ...

179
179

Meer sportnieuws