Chiellini verrast Sarri: "Hij bracht zichzelf in"

193 stemmen
Chiellini verrast Sarri:

Een half jaar geleden liep Giorgio Chiellini een zware knieblessure op, maar vandaag was het tijd voor zijn rentree: de ervaren Italiaanse verdediger viel in in de wedstrijd tussen zijn werkgever Juventus en Brescia (2-0 winst voor De Oude Dame).


Maurizio Sarri vertelt in gesprek met diverse media uit Italië dat hij eigenlijk maar weinig met de wissel te maken had: "Om eerlijk te zijn heeft Chiellini zichzelf ingebracht. Ik draaide me om en toen stond hij pal voor me. Hij had zijn shirt al aan en vroeg me: trainer hoe lang nog? Hij wilde de laatste tien minuten spelen, daar had hij het al sinds zaterdag over. Daar kon ik geen nee tegen zeggen."

Chiellini reageert in een interview met Sky Italia op zijn rentree: "Het ergste deel is achter de rug, nu komt het moeilijke deel. Ik had vandaag energie nodig en ik wil iedereen bedanken die me dat heeft gegeven. Ik moet nu weer door en hard werken, zodat ik mijn ploeggenoten kan helpen."

De 35-jarige stopper vervolgt: "Ik zie een team dat bovenaan staat in de competitie, dat er goed voor staat in de Coppa Italia en zich bij de laatste zestien van de Champions League heeft gevoegd."

LEES OOK: 'Club Brugge schrikt: opvallende constructie voor Ordonez'

Moet dit kunnen?

Meest recent

Woedende Vrancken vloekt meteen na debuut bij Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV en de oefenmeester ging naar Hearts. De ...

2
2
‘Zulte wrijft zich in de handen na straffe miljoenendeal’

Zulte Waregem hoopt volgend seizoen zonder zorgen mee te draaien in de Jupiler Pro League. Essevee ...

9
9
'Verrassende wending omtent toekomst van Broos'

Hugo Broos kende een waanzinnig WK met Zuid-Afrika, waar hij de groepsfase wist te overleven. Alweer ...

52
52
Albert ziet meteen enorm probleem voor Van Bommel

Mark van Bommel wordt zoals Stijn Stijnen als eerste aanhaalde de nieuwe bondscoach van de Rode ...

79
79
'Anderlecht gaat voor recorddeal: bod van 10 miljoen'

Gaat Antoine Sibierski weldra de duurste ingaande transfer ooit afronden van RSC Anderlecht? Als we ...

311
311
'Club Brugge verrast met terugkeer Odoi'

Denis Odoi is een vrije speler nadat hij een toch wel mislukte passage kende bij NAC Breda. Het ...

296
296
'Leegloop Club Brugge duurt voort: exit nabij'

Raphael Onyedika lijkt zijn laatste dagen als speler van Club Brugge te beleven. De Nigeriaanse ...

364
364
'Oranje baalt: WK-sensatie trekt naar Saudi-Arabië'

Crysencio Summerville lijkt zijn carrière voort te zetten in Saudi-Arabië. De 24-jarige ...

94
94
Kritiek op Mannaert neemt toe: "Ik verwacht een verklaring"

Vincent Mannaert krijgt zeer veel lof, maar het dossier van Rudi Garcia is toch bijzonder speciaal. ...

315
315
Blunder Sibierski? "Dat RSCA hem haalde voor die prijs..."

Antoine Sibierski haalde tot op heden drie nieuwe spelers naar het Lotto Park. De Brusselaars ...

476
476
KRC Genk legt aanvaller officieel onder contract

KRC Genk is bezig om zijn ploeg te versterken op de korte termijn, maar de Limburgers denken ook aan ...

86
86
'Blunder Mannaert? Nieuwe informatie over Garcia duikt op'

Rudi Garcia werd door de KBVB op straat gezet na sterke resultaten. Mark van Bommel volgt hem ...

435
435
Sibierski gaat all-in: Anderlecht mikt op toptransfer

RSC Anderlecht gaat het op mentaliteit moeten doen tegen Hammarby. Voorlopig is er nog veel te ...

367
367
Waarom Karetsas méér is dan een groot transferdossier

KRC Genk is een club die Belgische top is inzake uitgaande transfers. Het dossier van Konstantinos ...

174
174
‘Club Brugge vreest: droomtransfer lonkt voor Vermant’

Club Brugge wil Romeo Vermant langer vastleggen, maar de spits twijfelt. Hij wil meer spelen en ...

893
893
‘Grote Anderlecht-transferstunt valt plots in duigen’

De transferpiste rond Luca Langoni leek het bewijs dat Anderlecht eindelijk wilde doorpakken op de ...

297
297
Van Bommel wordt bondscoach en grote rel barst al los

Mark van Bommel staat op het punt om bondscoach van de Rode Duivels te worden. De voetbalbond heeft ...

648
648
Onana kent waanzinnig lange revalidatieperiode

Voor Amadou Onana eindigde het WK op een grote ontgoocheling. De middenvelder pendelde tussen bank ...

113
113
Horrorstart voor Vrancken: Hearts krijgt meteen slaag

Wouter Vrancken trok na het einde van het seizoen de deur van STVV achter zich dicht. Ondanks ...

222
222
Chelsea kaapt transfer van 137 miljoen weg voor Arsenal

Arsenal veroverde afgelopen seizoen de titel in de Premier League en haalde de finale van de ...

90
90
'Openda geeft jawoord aan club: Juve ligt dwars'

Loïs Openda heeft een rustige zomer beleefd, want hij moest niet mee naar het WK na een ...

87
87
Charleroi laat spits én aanvoerder vertrekken

Charleroi hoopt in het komende seizoen stabiliteit te vinden na een woelig seizoen. Ze kozen er ...

38
38
Teuma kiest zeer opmerkelijke nieuwe club

Standard was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Er streken al zes nieuwe spelers neer op ...

87
87
'Club nadert akkoord: bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge heeft tot dusver een vrij rustige mercato beleefd, maar daar lijkt snel verandering in ...

649
649
Westerlo heeft Belg beet, volgende aanwinst op komst

Westerlo heeft nog heel veel werk aan de winkel om een competitieve kern klaar te hebben voor de ...

97
97

Meer sportnieuws