Clement vreest voor twee ex-spelers Club Brugge

door
Clement vreest voor twee ex-spelers Club Brugge

In aanloop naar de Europese clash tegen Manchester United moet Club Brugge zaterdag eerst nog in eigen land aan de bak. Zo krijgt de leider om 18u het bezoek van Waasland-Beveren. Op papier zou Blauw-Zwart met de vingers in de neus moeten winnen, maar daar is coach Philippe Clement nog niet zo zeker van.


Op zijn persbabbel in aanloop naar de match waarschuwde de trainer immers voor onderschatting van zijn ex-club. Hij weet maar al te goed dat Waasland-Beveren zeer gemotiveerd voor de dag zal komen. "Nu kom je in een wedstrijd waarvan iedereen verwacht dat Club ze eventjes gaat winnen. Dan wil ik even aan vorig seizoen herinneren, toen Club Brugge verloren heeft van Waasland-Beveren. Dat kunnen cruciale punten zijn aan het einde van de rit. Ik weet ook hoe de wedstrijden tegen Club leven daar. Voor hun is dat één van de matchen van het jaar, ze zullen supergemotiveerd zijn."

Bovendien lopen bij WB enkele oud-spelers van Club Brugge rond die extra gemotiveerd zullen zijn. Clement is op zijn hoede. "Je hebt een Jur Schryvers en een Tuur Dierckx die een Club Brugge-verleden hebben. Maar er staat ook een Nordin Jackers in doel die ik ook goed ken. En er zijn nog enkele jongens waar ik twee jaar geleden nog mee gewerkt heb. Ik weet dat die jongens extra gemotiveerd zullen zijn", aldus Clement op het Youtube-kanaal van zijn club.

LEES OOK: Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Club moet voor een zo ruim mogelijke zege gaan ...

Meest recent

Ernstige zorgen voor Marc Coucke: Boot dreigt te zinken

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

0
0
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

3
3
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

14
14
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

54
54
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

17
17
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

18
18
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

268
268
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

118
118
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

155
155
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

150
150
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

409
409
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

208
208
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

146
146
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

69
69
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

147
147
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

207
207
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

444
444
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

311
311
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

119
119
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

193
193
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

674
674
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

360
360
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

493
493
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

303
303
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

128
128

Meer sportnieuws