Tottenham Hotspur-trainer André Villas-Boas kijkt met veel plezier terug op de eerste wedstrijd van 2013. De Londense club won in eigen huis met 3-1 van Reading. Villas-Boas was zeer tevreden met de nieuwe driepunter.
Vooral het optreden van Aaron Lennon, die de voorzet gaf op het belangrijke doelpunt van Emmanuel Adebayor, zorgde bij Villas-Boas voor tevredenheid. "Hij was geweldig. Soms leeft hij een beetje in de schaduw, hij erkent dat hij op een ander niveau kan spelen. Hij was top voor ons, niet alleen kansen krijgen, maar ook qua doelpunten", aldus Villas-Boas tegen
Sky Sports.
"Hij zorgt voor een winnaarsmentaliteit bij Tottenham. Het is belangrijk dat de fans zijn wil zien en zijn betrokkenheid in elke wedstrijd. Hij was vandaag echt top voor ons", zei de Portugees, die met
The Spurs op dit moment midden in de race zit voor een Champions League-plek. "Het is nog vroeg, maar het was belangrijk om veel punten te pakken deze periode."
"Het kan alleen maar beter als we punten blijven pakken, we moeten op dit niveau zien door te gaan, we kunnen ons geen puntverlies veroorloven. We krijgen QPR uit en Manchester United thuis nu. Dat zijn belangrijke wedstrijden voor ons om voor deze plekken te blijven vechten. Tegen Reading was de prestatie top, nadat we op achterstand kwamen. We hadden meer kansen om te scoren."
"Toch ben ik heel blij met deze wedstrijd. Tien punten uit de laatste vier wedstrijden is belangrijk. We kregen zoveel kansen. Het probleem in de eerste helft was dat we te veel kansen van buiten het strafschopgebied kregen. We wilden meer in het strafschopgebied komen en ik vond de tweede helft echt goed."
LEES OOK:
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co