Maarten Stekelenburg blijft alleen bij AS Roma als hij eerste doelman wordt. Dit heeft zijn zaakwaarnemer Rob Jansen verteld. De sluitpost is zijn basisplaats kwijt geraakt, nadat hij een blessure had opgelopen. Mauro Goicoechea is nu de eerste doelman van de Romeinen.
"Stekelenburg is net teruggekeerd na problemen met zijn fitheid, maar de beslissing over de doelmannen is nog niet gemaakt", aldus Jansen in gesprek met
SportMediaset. "Hij zal niet blijven als tweede keuze bij. Hij moet denken aan zijn loopbaan, het Nederlands elftal en het wereldkampioenschap in Brazilië."
De naam van Stekelenburg is ondertussen al een aantal keren genoemd bij andere clubs. Fulham en AC Milan zouden de situatie van de Oranje-international nauwlettend in de gaten houden.
LEES OOK:
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats