KV Mechelen neemt vrijdagavond in de Belgische competitie op tegen koploper RC Genk. Marc Brys, trainer van de subtopper, verwacht dat de 5-0 nederlaag tegen RSC
Anderlecht niet meer in de hoofden van zijn spelers zit.
"Het hoofdstuk Anderlecht hebben we snel afgesloten", liet Brys in het
Gazet van Antwerpen weten. "Het was duidelijk dat het geen pandoering was, maar wel een slecht scenario." De oefenmeester moet het wel zonder aanvaller Christian Benteke stellen. "Het wordt opnieuw aanpassen, maar dat schrikt me niet af. Ik heb genoeg vertrouwen in de andere jongens en het is nu aan hen om zich te bewijzen."
Brys heeft bewondering voor de speelwijze van de ongeslagen koploper. "Het is geen geheim dat Genk momenteel het beste voetbal speelt. De organisatie staat er en Genk heeft twee spitsen die scoren. Het talent wordt goed begeleid en iedereen voert zijn taken uit."