Manchester City-manager Roberto Mancini was een tevreden man na de 3-4 zege van zijn ploeg op Norwich City. Ondanks een rode kaart voor Samir Nasri brachten de mannen van Mancini toch de drie punten over de streep, iets wat de manager als positiefs zag in de titelrace.
"De rode kaart veranderde de wedstrijd, anders hadden we makkelijk gewonnen", zo liet de Italiaan na afloop aan
Sky Sports weten. "Met tien tegen elf is het moeilijk tegen een goed team als Norwich. Maar vandaag hebben we laten zien dat we er zijn voor de titel, we geven de titel niet zo gemakkelijk op. We zullen elke wedstrijd vechten. De jongens waren met z'n tienen geweldig."
De afgelopen weken had Mancini regelmatig kritiek op zijn aanvallers, die te weinig zouden scoren. Tegen Norwich vond Edin Dzeko meermaals het net, iets wat de oefenmeester tevreden stemde. "Dzeko scoorde belangrijke doelpunten en ik ben blij. Tegen Sunderland waren de spitsen ook goed, maar misten we alleen een doelpunt."
City heeft momenteel een achterstand van zeven punten op koploper Manchester United. Kijken naar de stand doen ze bij
The Citizens dan ook niet. "We moeten nu alleen maar hard werken, veel wedstrijden op rij te winnen en dan kunnen we in februari misschien naar de stand kijken", zo sloot de Italiaanse trainer zijn verhaal af.