Gouden Schoen Hans Vanaken toonde zich zondag opnieuw van levensbelang voor Club Brugge. In de topper tegen Antwerp scoorde de spelmaker het enige, weliswaar discutabele doelpunt, van de wedstrijd. Verder speelde hij wel een redelijk anonieme wedstrijd tegen de Great Old.
Antwerp speelde dan ook mandekking op Vanaken, die constant gevolgd werd door aanvoerder Faris Haroun. Maar na zijn treffer kon hij wel een sneertje uitdelen aan zijn rechtstreekse tegenstander. "Ik kwam niet zo veel aan de bal, maar het is niet de eerste keer dat Haroun man op man tegen mij speelde. Toch kon ik scoren en beslissend zijn, misschien heeft hij dan zijn job niet zo goed gedaan", deelde Vanaken een prikje uit op de webstek van zijn club.
In ieder geval zorgde de Limburger met zijn doelpunt ervoor dat Blauw-Zwart opnieuw met een zege kon aanknopen na drie opeenvolgende gelijke spelen. "Vandaag tegen Antwerp was het iets meer een vechtwedstrijd en de groep reageerde daar goed op. We hielden tegen Charleroi en hier tegen Antwerp terug de nul. Dit was een match waar we de tegenstand verder konden wegzetten. We willen elke wedstrijd winnen en proberen met zoveel mogelijk voorsprong de Play-Offs in te gaan."
Kobe K