Zondebok bij pover Genk: "Was 'a shit play' van mij"

door
Zondebok bij pover Genk:

KRC Genk had het seizoen op uitstekende wijze hervat en won erg vlot op het veld van Zulte Waregem, maar werd zaterdag weer stevig met de voeten op de grond gezet. Op bezoek bij AA Gent zag de landskampioen bij momenten alle hoeken van het veld. Uiteindelijk werd met duidelijk 4-1-cijfers verloren.


Verschillende spelers van Genk bleven dan ook onder hun gewenste niveau en maakten enkele pijnlijke foutjes. Joakim Maehle was één van die zondebokken. Met een mislukt fantasietje leidde hij de eerste treffer van Gent in. "Het zijn de kleine dingen die beter moeten, maar dat is eigen aan een jonge ploeg als de onze. Die eerste goal neem ik volledig op mij, a shit play", sloeg hij mea culpa bij Het Laatste Nieuws.

Aan de overkant speelde Jere Uronen nog een redelijke partij. Toch was de Finse back scherp in zijn analyse achteraf. "We kwamen overal niet één, maar twee stappen te laat. Als één iemand niet in de juiste positie staat om het duel aan te gaan, dan moet de tweede compenseren en de derde... En uiteindelijk loop je constant achter de feiten aan."

LEES OOK: Fink bevestigt Genk-transfer: "Geen gekke dingen doen"

🔥 Wat iedereen nu leest

'Noa Lang nu al in de miserie door De Bruyne'
'Noa Lang nu al in de miserie door De Bruyne'
Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'
Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'

Denkt u dat Genk PO I zal halen?

Meest recent

KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

62
62
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

33
33
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

115
115
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

150
150
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

127
127
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

99
99
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

75
75
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1060
1060
Bekende voetbaltrainer redt twee meisjes van de dood

Een geweldig verhaal in de marge van het voetbal: voormalig Inter-trainer Andrea Stramaccioni heeft ...

58
58
Wilmots grijpt opportuniteit: Standard heeft wéér beet

Standard Luik is met Marc Wilmots en Mircea Rednic een nieuwe weg ingeslagen. De Rouches hopen snel ...

151
151
'Renard stunt met constructie: details nieuwe toptransfer'

Anderlecht is nog druk in de weer op de zomermercato. Paars-Wit kan duidelijk nog versterkingen ...

471
471
De Mil slaat keihard terug na pijnlijke Charleroi-zeperd

Sporting Charleroi was afgelopen seizoen euforisch na de onverwachte overwinning op de Bosuil. De ...

98
98
Ivan Leko onthult gigantische domper bij KAA Gent

KAA Gent is niet goed aan het seizoen begonnen, maar Ivan Leko panikeerde vooralsnog niet. Met ...

339
339
Format-oorlog niet voorbij: verzet schiet meteen in actie

Het format in de Jupiler Pro League en de Challenger Pro League blijft voortduren. De kleinere clubs ...

215
215
Zweden maken Anderlecht compleet belachelijk

RSC Anderlecht heeft donderdagavond gezichtsverlies geleden op het Europese toneel. De Brusselaars ...

376
376
'Jashari-climax op komst: Milan belegt ultieme meeting'

Club Brugge leeft momenteel toe naar de start van de Europese campagne tegen RB Salzburg, maar zal ...

1434
1434
Fink bevestigt Genk-transfer: "Geen gekke dingen doen"

KRC Genk speelde vorige week een sterke partij, maar verloor uiteindelijk wel op het veld van Club ...

393
393
'Anderlecht grijpt in na fiasco: huurdeal in Premier League'

RSC Anderlecht heeft donderdag een mokerslag van formaat geïncasseerd en sneuvelde in de ...

573
573
Vincent Kompany en Bayern in diepe rouw gedompeld

Terwijl Vincent Kompany zijn team begint klaar te stomen voor het nieuwe seizoen, hangt er een ...

73
73
'Noa Lang nu al in de miserie door De Bruyne'

Komende zondag werkt SSC Napoli zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding af, het Franse Stade ...

991
991
Nog méér miljoenen? 'Grootmacht schudt Ordoñez-soap door mekaar'

Club Brugge zal vrijdagavond op het veld van KV Mechelen geen beroep kunnen doen op Joel ...

530
530
'Cercle grijpt in: transferprioriteit bekend'

Cercle Brugge kende vorig seizoen een zeer lastig jaar en wist maar op het nippertje degradatie af ...

302
302
BMA velt definitief oordeel over nieuw competitieformat

In februari stemde de Pro League voor een nieuwe competitiehervorming. Daarbij worden de play-offs ...

533
533
Tresoldi doet Club Brugge straffe belofte

Club Brugge is het seizoen goed begonnen met zeges tegen Union en Genk, maar op zijn sterkst staat ...

746
746
'Union heeft genoeg gezien: flop moet beschikken'

Union bevestigde donderdag het vertrek van Franjo Ivanovic naar Benfica, waarmee de landskampioen ...

314
314

Meer sportnieuws