Aimé Anthuenis is door Lierse SK de laan uitgestuurd. Na de 2-0 nederlaag tegen KVC Westerlo besloot het bestuur van de
Pallieters om de ervaren oefenmeester te ontslaan. Anthuenis betaalt zo het gelach voor de dramatische competitiestart op het Lisp.
Anthuenis kwam in februari aan het roer van Lierse en leidde de club onmiddellijk van tweede klasse naar de
Jupiler Pro League. Daar ging het de
Pallieters niet voor de wind en kon het pas vorige week zijn eerste punt pakken tegen AA Gent. Onvoldoende voor het bestuur dat de voormalig trainer van onder meer RSC
Anderlecht en de Belgische nationale ploeg zaterdagavond bedankte voor bewezen diensten.
Op de website van Lierse geeft manager Neel De Ceulaer tekst en uitleg over het ontslag dat in de lucht hing. "Dit is geen aangename beslissing, maar met 1 op 21 kunnen we niet tevreden zijn. Een ploeg met zo veel talent moet gewoon hoger staan", aldus De Ceulaer, die nu op zoek mag gaan naar een opvolger voor Anthuenis.