'Bayern meldt zich voor winterkoopje bij Man City'

door
'Bayern meldt zich voor winterkoopje bij Man City'

Manchester City leek afgelopen zomer een goede zaak te doen. De Engelse kampioen vond immers een oplossing voor de geflopte Danilo, die bij Juventus aan de slag ging. Daar tegenover, en in ruil voor de nodige miljoenen, maakte met Joao Cancelo één van de meest veelbelovende backs in Europa, de omgekeerde beweging.


Maar in de praktijk pakte die deal niet zo goed uit. De Portugees kon voorlopig niet helemaal overtuigen en zat doorgaans op de bank. Daar zou Bayern München nu van willen profiteren om hem een halfjaar te huren. Volgens diverse media, waaronder het Duitse Sportbuzzer, is Pep Guardiola niet erg onder de indruk van Cancelo en zou hij hem zeker niet ten koste van alles willen behouden.

Der Rekordmeister is dan weer op zoek naar een rechtsback, aangezien trainer Hansi Flick in Joshua Kimmich meer een middenvelder ziet. Hierdoor is momenteel alleen Benjamin Pavard nog beschikbaar voor de positie van rechtervleugelback. Een tijdelijke overgang van Cancelo kan Bayern uit de problemen halen. Het zou voor de verdediger zijn volgende grote club zijn. Naast Manchester City en Juventus speelde hij ook al voor Internazionale, Valencia en Benfica.

LEES OOK: ‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Welke ploeg heeft dit seizoen de sterkste kern?

Meest recent

‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

101
101
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

20
20
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

62
62
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

275
275
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

192
192
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

147
147
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

406
406
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

273
273
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

287
287
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

65
65
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

642
642
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

212
212
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

116
116
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

32
32
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

416
416
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

200
200
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

644
644
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

83
83
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

125
125
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

391
391
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

275
275
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

570
570
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

235
235
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

674
674

Meer sportnieuws