Italiaanse pers geraakt niet uitgepraat over 'verwoestende' Lukaku

door
Italiaanse pers geraakt niet uitgepraat over 'verwoestende' Lukaku

Thibaut Courtois maakte afgelopen weekend al indruk bij Real Madrid, maar ook Romelu Lukaku is uitstekend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. De spits toonde zich maandagavond opnieuw van goudwaarde bij Internazionale. Met twee doelpunten leidde hij zijn ploeg naar een 1-3-zege op het veld van SSC Napoli.


Door de overwinning blijft Inter de leidersplaats delen met Juventus, bovendien sprong Lukaku weer over Cristiano Ronaldo naar de tweede plaats in de topschuttersstand. In de Italiaanse pers wordt hij dan ook langs alle kanten bejubeld. Zo heeft Corriere dello Sport het bijvoorbeeld over een 'verwoestende Lukaku'. "Een buitengewone 'brace' (twee goals in één wedstrijd, red.) van de Belg en doelpunt van Lautaro Martinez, houden Inter en Conte in het spoor van Juve en Sarri. Voor Inter was het de eerste zege op Napoli sinds 1997."

Bij La Gazzetta dello Sport geeft men onze landgenoot met 8 op 10 een even hoge beoordeling als Ronaldo, die eerder op de dag een hattrick had gescoord. "Lukaku breekt alles", klinkt het. De roze sportkrant is evenwel vooral onder de indruk door zijn statistieken in zijn eerste maanden bij Inter. "Lukaku heeft de cijfers van een fenomeen."

Ook Tuttosport schuwt de grote woorden niet en heeft het over een 'ontembare Lukaku'. "De hoofdrolspeler van de topper was de Belg, die Napoli met een brace een nederlaag toediende. In samenwerking overigens met Martinez, die het derde doelpunt op zich nam."

Bij TuttoMercatoWeb tot slot, onderstreept men een indrukwekkende statistiek. Na 18 speeldagen is Lukaku met 14 goals de beste topschutter bij Inter sinds de invoering van het driepunten-systeem. Het vorige record stond op naam van Christian Vieri, die in 2000 aan 13 treffers zat na 18 speeldagen.

LEES OOK: 'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

Lukaku is de beste Belgische spits ooit ...

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

80
80
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

104
104
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

116
116
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

224
224
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

327
327
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

195
195
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

511
511
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

177
177
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

472
472
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

291
291
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1234
1234
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

414
414
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

393
393
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

376
376
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

288
288
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

498
498
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

204
204
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

353
353
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

395
395
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3084
3084
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

772
772
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

472
472
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

349
349

Meer sportnieuws