'Eindelijk meldt zich een club bij Anderlecht voor Musona'

door
'Eindelijk meldt zich een club bij Anderlecht voor Musona'

RSC Anderlecht leed tijdens het vorige kalenderjaar een enorm verlies, maar het bestuur weet al hoe men de bloedrode cijfers zal aanpakken. Zo willen de Brusselaars een pak spelers van de hand doen in de hoop voldoende transfersommen te incasseren én het salarisbudget te doen krimpen. Die 'Operatie Grote Kuis' begint ook stilaan vorm te krijgen. 

Adrien Trebel lijkt de eerste te zullen worden die vertrekt. Er zou een akkoord zijn om de Franse middenvelder met aankoopoptie te verhuren aan Al-Shabab, deze deal zou eerstdaags afgerond worden. En ook de volgende vertrekker staat al klaar. Zo meldt het Zimbabwaanse Zimeye dat de koffers van Knowledge Musona stilaan gepakt zijn. 

De 'Smiling Assasin' maakte destijds de overstap van KV Oostende naar Anderlecht in het zog van het duo Coucke-Devroe, doorbreken in Brussel lukte hem echter niet. Vorig jaar werd hij een half seizoen verhuurd aan Lokeren, maar daar ging hij mee ten onder. De afgelopen maanden kwam hij zelfs helemaal niet meer in actie, een vertrek is onvermijdelijk geworden. Enkele Afrikaanse ploegen zouden al gepolst hebben voor de Zimbabwaanse international, maar voor is Musona (en vooral zijn salaris) voorlopig te duur.

UPDATE 02/01
Er lijkt eindelijk schot te komen in het mogelijke vertrek van Musona, want tot dusver bleef het slechts bij vage geruchten over interesse uit Afrika. Nu heeft er zich ook een eerste ploeg echt concreet gemeld, want Sowetan Live weet dat Mamelodi Sundowns de aanvaller terug naar Zuid-Afrika wil halen. De Zimbabwaan zou alvast oren hebben naar het aanbod van de nummer twee uit de Zuid-Afrikaanse Premier League en het lijkt dus enkel wachten tot Anderlecht zijn fiat geeft voor het vertrek. Musona speelde eerder in Zuid-Afrika al twee periodes voor Kaizer Chiefs.

LEES OOK: 'Anderlecht wil zware slag slaan: spits op de radar'

Moet Anderlecht hem zo snel mogelijk van de hand doen?

Meest recent

'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

Op het WK U17 heeft Nathan De Cat zich deze week niet in de kijker kunnen spelen, want na zijn ...

60
60
Droom komt uit voor twee goudhaantjes van Club

Bij Club Brugge zullen ze met veel trots kijken naar hun goudhaantjes tijdens deze interlandperiode. ...

56
56
Noren geven WK-ticket extra glans, Congolese droom leeft nog

Zaterdagavond heeft ook Noorwegen zich voor het WK geplaatst. Met een klinkende zege in Italië ...

66
66
'Sof in Kazachstan: volgende Duivel ter discussie'

Met wedstrijden tegen Kazachstan en Liechtenstein leken de Rode Duivels deze maand overtuigend en ...

113
113
'Missie WK: Stassin moet opvolger Rode Duivel worden'

Het gelijkspel in Kazachstan maakte nog maar eens pijnlijk duidelijk dat de Rode Duivels voor ...

52
52
'Duivelse bom barst: sterkhouders keren zich tegen Garcia'

Dinsdag werken de Rode Duivels tegen Liechtenstein hun laatste interland van het kalenderjaar 2025 ...

812
812
'Raskin voor toptransfer: ook Premier League lonkt'

Bij de Rode Duivels is Nicolas Raskin de voorbije maanden stilaan uitgegroeid tot een vaste waarde ...

40
40
Vandenbempt benoemt hét pijnpunt van de Rode Duivels

Het pijnlijke puntenverlies van de Rode Duivels in Kazachstan zindert nog altijd stevig na. Een ...

75
75
Zorgen om Duivels: "Van hem zal het niet komen op het WK..."

Romelu Lukaku en Jérémy Doku zijn de enige Rode Duivels die als (flank)aanvallers ...

165
165
Koeman weg bij Oranje? Bondscoach doorbreekt de stilte

In België krijgt Rudi Garcia de volle laag, in Nederland was er ook al veel kritiek op Ronald ...

36
36
Garcia zwaar onder vuur: "Haal hém als bondscoach"

België zal zich dinsdag gaan kwalificeren voor het WK van komende zomer. De Rode Duivels hebben ...

516
516
Frankrijk en Engeland klaren de klus, feest in Oekraïne

Engeland en Frankrijk kwamen vanavond aan de bak, maar voor de twee landen stond er niets meer op ...

84
84
'Anderlecht wil zware slag slaan: spits op de radar'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

284
284
'Faes topprioriteit: absolute toptransfer lonkt'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

107
107
Doemscenario voor Duivels? "Dan is het tijd om te stoppen"

De Rode Duivels zijn er zaterdag niet in geslaagd hun ticket voor de WK-eindronde te verzilveren. ...

100
100
Straffe woorden: dit denkt Sir Alex Ferguson over Lammens

Om de geblesseerde Thibaut Courtois te vervangen, koos bondscoach Rudi Garcia zaterdag tegen ...

54
54
Mignolet dropt onthulling over 'aanvoerder' Vanaken

De Rode Duivels maakten zaterdagnamiddag allerminst een goede beurt tijdens hun ...

616
616
Garcia keihard neergehaald: "Niet beter dan Tedesco"

Dat de Rode Duivels zich dinsdag tegen dwergstaat Liechtenstein zullen plaatsen voor het WK, lijkt ...

298
298
'Club op miljoenenkoers: Engels gevecht om sterkhouder'

Nu het clubvoetbal even heeft plaats gemaakt voor de nationale ploegen en de winterse ...

237
237
Anderlecht helemaal terug? Boskamp trekt conclusie

Bij RSC Anderlecht kijkt men met de nodige verwachtingen naar de hervatting van het seizoen. Voor de ...

352
352
Portugal met monsterzege naar WK, Ierse waanzin in Hongarije

Ook het Portugal van bondscoach Roberto Martinez zal komende zomer te bewonderen zijn op het WK. In ...

206
206
2 op 10 - Waalse pers draait één Duivel door gehaktmolen

Wat een glorieuze middag had moeten worden voor de Rode Duivels, is uitgedraaid op een aanzienlijke ...

542
542
België-Liechtenstein: Garcia haalt verse kracht bij selectie

Na de slipper van zaterdag in Kazachstan (1-1), zullen de Rode Duivels tot de laatste snik moeten ...

577
577
'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Nederland wil zich maandagavond tegen Litouwen verzekeren van zijn plek op de WK-eindronde van ...

245
245
'Garcia maakt grove fout met Romeo Vermant'

De Rode Duivels zullen dan toch tot dinsdag moeten wachten om hun WK-kwalificatie te vieren. De ...

837
837

Meer sportnieuws