"Coucke heeft het recht om ontevreden te zijn"

door

RSC Anderlecht hoopt dat de jaarwisseling straks ook een einde maakt aan een sportief donkere periode. De club had gehoopt dat de terugkeer van Vincent Kompany voor nieuwe successen zou zorgen, maar voorlopig gaat Paars-Wit door één van de teleurstellendste seizoenen in de recente clubgeschiedenis. En dat zorgt uiteraard voor wrevel.


Naar de buitenwereld toe blijft men een positief discours aanhouden, maar intern zou het toch al gestormd hebben. Onder meer na de bekeruitschakeling tegen Club Brugge zou eigenaar Marc Coucke zijn uitgevlogen. En analist Peter Vandenbempt kan de onvrede van de preses ook wel begrijpen. "Hoe je het ook draait of keert: Coucke heeft na een half jaar project het recht om enigszins ontevreden te zijn. Er is flink geïnvesteerd in de zomer en hij heeft de sleutels aan Kompany gegeven, zoals hij dat zelf heeft gezegd. Maar hij kan op een bepaald moment wel overwegen om zijn bos terug te vragen of toch een paar sleutels", zei de analist bij Extra Time.

Coucke liet zijn onvrede met de gang van zaken ook al merken. Zo zou hij hebben voorgesteld om hulp van buitenaf in te schakelen. "Hij heeft bijvoorbeeld ook voorgesteld aan de raad van bestuur om een drietal externen aan de raad toe te voegen om meer knowhow en ideeën van buitenaf te hebben. Dat is toch geen daad die je stelt als je helemaal tevreden bent over de manier waarop er gewerkt wordt?", aldus Vandenbempt.

LEES OOK: Gert Verheyen doet harten breken met emotionele post

Trending:

Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Anderlecht kan wat externe adviezen gebruiken ...

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

42
42
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

282
282
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

68
68
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

53
53
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

425
425
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

140
140
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

164
164
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1108
1108
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

41
41
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

234
234
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

515
515
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

703
703
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

932
932
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

363
363
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

234
234
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

105
105
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

353
353
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1086
1086
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

212
212
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

355
355
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

922
922
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

370
370
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

507
507
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

97
97
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws