KV Kortrijk verloor zaterdagavond met 1-0 op het veld van promovendus Waasland-Beveren en zo was het al de derde nederlaag op rij voor de Kortrijkzanen. "De 0 op 9 komt hard aan, maar ons spel is niet zodanig slecht. Dit was wel een sleutelmatch om de aansluiting te houden met de top zes. Maar als we volgende week een goede zaak doen tegen Lokeren ligt alles opnieuw open. Het blijft razend spannendâ€, vertelt Brecht Dejaegere aan
Sporza.
Volgens Dejaegere verdiende Kortrijk zeker meer tegen de Waaslanders. "Ik zit met een dubbel gevoel. In de eerste helft waren we de betere ploeg, maar vergaten we soms de tweede bal op te volgen. De goal viel aan de overzijde en dan weet je dat Beveren alles dicht zet."
In de tweede helft verliep het minder vlot bij de West-Vlamingen. "Daar heb ik geen verklaring voor. Ik weet niet of de spelersstaking een invloed had. Vooraf hadden we de hoofden bij elkaar gestoken. Mentaal zat het goed, iedereen pepte elkaar op en we wilden een reactie tonen aan de buitenwereld."
LEES OOK:
KV Kortrijk onder druk: Jonckheere ziet oorzaken voor zwakke start