Mogi Bayat kan met zijn Sporting Charleroi RSC Anderlecht zondag een forse klap in de strijd om Play-Off I toedienen. De manager van de Carolo’s is van mening dat RSCA zeker niet moet wanhopen omtrent de huidige gang van zaken.
"Standard kende moeilijkheden onder Duchâtelet en aanvankelijk ook onder Venanzi. Het duurde ook even vooraleer Club Brugge op gang kwam onder Verhaeghe", stelt hij vast in La Dernière Heure. Anderlecht staat momenteel elfde en greep nog nooit naast Play-Off I, maar die kans is nu zeer groot.
Zelfs dat zou geen ramp zijn voor Anderlecht, aldus Bayat. "Anderlecht moet zich geen zorgen maken en ik zie er niks catastrofaals. Ze hebben genoeg ervaring in hun leiding en ik hoop dat hun project gaat slagen. Dat ze misschien geen PO I halen? Dat gebeurde eerder ook al bij Standard, KRC Genk en AA Gent."
🚀 RSC Anderlecht-fans lezen nu:
Is Anderlecht naast het veld goed bezig?
Claudio Reulens