Allegri laat zich uit over zijn toekomst

56
Allegri laat zich uit over zijn toekomst

Bij elke Europese topclub waar de trainer onder druk staat, of de trainer de laan uit is gestuurd, komt zijn naam voorbij. Massimiliano Allegri is erg gewild, maar pas zin de zomer gaat hij een nieuwe klus aanpakken. In gesprek met ESPN praat de Italiaan over zijn toekomst.

Allegri is al meerdere malen genoemd als de opvolger van Unai Emery bij Arsenal. Ook bij Bayern München schijnt hij op het lijstje te staan. De clubloze coach hoort deze geruchten allemaal rustig aan, hij gaat immers pas aankomende zomer weer aan de slag.

"In juni. Ik weet niet of dit een sabbatical heet", zegt hij tegen ESPN. "Mijn zaakwaarnemer Giovanni Branchini en ik kwamen direct tot dit besluit. Nadat de relatie met Juventus werd verbroken kwam de beslissing er een jaar uit te gaan." Deze pauze kwam volgens Allegri niet ongelegen.

"Ik ben achttien jaar speler geweest en zestien jaar als coach actief geweest. Na 34 jaar ben ik gestopt. Ik ben een gelukkig man. Ik heb de kans te reflecteren, met mensen te praten en dingen te doen in mijn privéleven waar mijn passie ligt, zoals theater, tentoonstellingen en boeken." Overigens is Allegri zich bewust dat hij een goede keuze moet maken voor aankomende zomer.

"Het zal een belangrijk jaar worden. Belangrijk vanwege de keuze die ik ga maken. Ik zal erop voorbereid moeten zijn. Na een jaar aan de kant en vijf jaar Juventus wil ik niet terugkeren in het voetbal en het slecht doen." De oud-trainer van onder andere AC Milan en Juventus geeft wel een kleine hint over zijn toekomst. "Ik volg hier in Milaan lessen Engels. Ik kan het al aardig spreken, maar het luisteren is wat lastiger. Als de persoon die me helpt wat langzamer praat, dan begrijp ik het. Ik kijk ook films in het Engels en lees in die taal. Dan begrijp ik het."

LEES OOK: Juventus slaat toe en strikt alsnog transfervrije speler

Zal hij naar de Premier League vertrekken?

Meest recent

Van Bommel kondigt al minstens twee wijzigingen aan

Vrijdag om 20u45 staan de Rode Duivels al voor hun derde opdracht in de Nations League. Daarin komt ...

20
20
'Wissel van de wacht bij Bayern: Kompany stelt één eis'

Vincent Kompany pakte vorig seizoen met Bayern München de Duitse dubbel en strandde in de halve ...

10
10
'Rode Duivels kunnen doodsteek geven aan Turken'

De Rode Duivels begonnen hun campagne in de Nations League met een drie op zes, na winst in ...

20
20
Van kwaad naar erger: KV Kortrijk krijgt nieuwe mokerslag

Na zeven speeldagen zitten enkele teams al zwaar in de problemen in de Jupiler Pro League. Zo is er ...

69
69
'Raskin heeft keuze te over: 8 clubs op de loer'

De voorbije zomermercato was voor de Rode Duivels een zeer drukke periode. Heel wat landgenoten ...

32
32
Courtois: "Hij moet de Gouden Bal winnen"

Na de interlandbreak gaat het vizier weer op het clubvoetbal, maar ook op dé belangrijkste ...

69
69
Haalt Stijnen grote naam als nieuwe trainer Patro?

Donderdagvoormiddag viel er bij Patro Eisden toch wel opmerkelijk nieuws te rapen. Na maar liefst ...

78
78
Van Bommel krijgt dubbele opsteker daags voor Turkije

De wedstrijden blijven elkaar in sneltempo opvolgen voor de Rode Duivels. Maandag gingen ze nog met ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Real heeft opvolger Courtois, Keita miste transfer'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

89
89
Vannieuwkerke schrikt hevig: supportersbom barst aan kust

De onrust bij KV Diksmuide Oostende neemt opnieuw toe. Terwijl de club probeert vooruit te kijken, ...

47
47
Nicolò Tresoldi dropt grote hint over toekomst

Nicolò Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge vlotjes en trekt die ...

99
99
Stijnen barst in tranen uit: drastische ingreep Patro

Stijn Stijnen is niet langer de hoofdtrainer van Patro Eisden, dat maakte de oefenmeester zelf op ...

146
146
Genkse blunder met Godts onthuld: "Dat gaf echt een kick"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week een positieve start genomen onder Mark van Bommel, ...

208
208
'Standard schrikt: titanenstrijd om verrassend talent'

Standard lijkt dit seizoen sportief een stap vooruit gezet te hebben en hoopt mee te kunnen strijden ...

103
103
'Antwerp sluit verloren zoon weer in de armen'

Voor Antwerp is het seizoensbegin er één met twee gezichten geworden. De Great Old ...

169
169
'Pikante transfer Doku na dramatisch City-verdict'

De Rode Duivels doen het in deze Nations League voorlopig zonder Jérémy Doku, die een ...

226
226
Courtois speelt open kaart: Rode Duivels én Van Bommel

De Rode Duivels zijn de voorbije dagen begonnen aan hun nieuwe campagne in de Nations League. De ...

293
293
Tresoldi ligt op recordkoers: "Hopelijk in volgende match"

Bij Club Brugge zullen ze zich in de handen wrijven, want tijdens deze interlandbreak lijkt Nicolo ...

98
98
Defour ziet luxeprobleem bij België: “Hij verdient basisplaats”

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Turkije. Een partij waarin de Belgen grote favoriet ...

149
149
Stijnen hakt knoop door: Patro krijgt nieuw gezicht

Stijn Stijnen heeft de pers uitgenodigd voor een persmoment. En dat zorgt meteen voor de nodige ...

76
76
Bom barst compleet: hierdoor verliet Ronaldo selectie

De spanningen tussen Cristiano Ronaldo en Jorge Jesus zouden na een opvallend incident achter de ...

234
234
Vermant goudeerlijk: "Niet makkelijk bij Club Brugge"

Romeo Vermant is momenteel aan de slag bij de Belgische beloften. Daar is de aanvaller wel een ...

279
279
Deschacht vindt vrouwenvoetbal niet om aan te zien: “Sydney Sweeney erbij?”

In Ongefilterd zorgt een gesprek over vrouwenvoetbal meteen voor opvallende reacties. Het populaire ...

148
148
Van Bommel breekt zijn woord en vernedert Rode Duivel

Mark van Bommel beloofde dat hij iedereen aan het werk wilde zien. Twee wedstrijden later heeft ...

261
261
Vaak gelinkt aan Anderlecht, nu in de basis tegen Belgie?

Turkije is een team dat de afgelopen maanden niet overtuigde. Een zwak WK en in de Nations League ...

59
59

Meer sportnieuws