De fel bekritiseerde Huub Stevens heeft vertrouwen in de revanche van Schalke 04. Zijn ploeg staat onder hevige druk omdat er in de laatste vijf Bundesligawedstrijden slechts twee punten werden behaald.
Zaterdag komt SC Freiburg op bezoek in de Veltins Arena. Stevens waakt voor de kwaliteiten van de tegenstander. "Freiburg heeft een goede ploeg, die compact speelt en veel in beweging is. Ze kunnen zeer snel omschakelen", vertelt de Nederlandse oefenmeester op het digitale thuis van zijn Duitse werkgever.
"We hebben gesproken over de afgelopen weken. Alle spelers willen meehelpen om weer vooruit te gaan. Dat bespeur ik dagelijks op de training. De wil is er", zei de strijdvaardige Stevens. "In goede tijden is het makkelijk. In slechte tijden moet je meer samenwerken en de problemen gemeenschappelijk aanpakken. Dat doen we. De spelers gaan kritisch, maar op een goede manier, met elkaar om. "
LEES OOK:
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door