Sporting Charleroi heeft woensdagnamiddag zijn organogram uitgebreid. De Waalse club presenteerde om 16 uur immers Alain Gaume aan de pers. Gaume gaat zetelen in de directie van Charleroi en gaat daar de post van vice-voorzitter bemannen.
Gaume is een ondernemer en heeft een bedrijf dat hij naar zichzelf heeft genoemd, namelijk SA Gaume. Het bedrijf, dat werk biedt aan 137 personen en op een omzet draait van 19 miljoen euro, is gelegen in Montignies-sur-Sambre en is gespecialiseerd in het maken van omlijstingen in pvc en aluminium.
In de voetbalwereld was Alain Gaume vooral actief in het futsal. Hij was voorzitter van Kickers Charleroi, die tijdens het seizoen 2003/2004 fusioneerden met Action 21. Hij werd vice-voorzitter van die club en zag vanop de eerste rij hoe Action 21 in het seizoen 2004/2005 de Europabeker binnenhaalde.
LEES OOK:
'Charleroi neemt verrassende trainersbeslissing'