Tom De Sutter ging zaterdagavond van de hemel naar de hel. De spits van
Anderlecht viel in en scoorde meteen een fraai doelpunt tegen Germinal Beerschot. Even later blesseerde de invaller zich zwaar. "Ik sta zeker enkele maanden aan de kant."
De Belgische aanvaller wist meteen hoe laat het was. "Bij een volley bleef ik met mijn voet in het gras steken. Ik voelde meteen dat het vrij ernstig was", zegt De Sutter aan
Sporza. "Het is nog niet duidelijk wanneer ik weer zal kunnen trainen." De international had nog maar net de ziekenboeg verlaten na een blessure aan de knie. Nu moet de voormalig aanvaller van Cercle Brugge opnieuw gaan revalideren. "Het is jammer, want ik was eindelijk weer op dreef na mijn knieblessure. Ik zal proberen om snel terug te keren."
Voor trainer Ariël Jacobs is deze blessure ook een streep door de rekening met het oog op de wedstrijden tegen Partizan Belgrado in de CL-voorronde. De oefenmeester kan voor de spitspositie nu alleen nog maar rekenen op de 17-jarige Romelu Lukaku. Ook Matias Suarez kan op die positie uit de voeten, maar het is niet de favoriete plek van de Argentijn.