Tito Vilanova is blij met het feit dat Lionel Messi het record van Gerd Müller heeft verbroken door 86 doelpunten in één kalenderjaar te scoren. Toch vindt dat trainer van FC Barcelona dat zijn aanvaller ook in verdedigend opzicht goed werk levert, zo liet hij weten in gesprek met het
ANP.
"Hij is nog zo jong en geeft ons zo al zo veel", vertelde Vilanova vol trots. "Ook tegen Betis Sevilla (1-2 winst, red.) hielp hij mee in de verdediging. Hij heeft veel meer kwaliteiten dan doelpunten maken."
De oefenmeester hoopt dat zijn aanvaller dit kalenderjaar nog een aantal keer het net weet te vinden. "Het lijkt bijna onmogelijk om zo veel te scoren. Laten we hopen dat hij er dit jaar nog een paar aan zijn record kan toevoegen."
LEES OOK:
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend