Roberto Mancini vindt dat Robin van Persie een belangrijke rol speelt in de sterke prestaties van Manchester United. Dit heeft de oefenmeester van Manchester City laten weten in aanloop naar de derby tussen beide ploegen uit Manchester.
''Hij maakt het verschil. Ze waren al een sterk team, maar toen kochten ze Van Persie en Shinji Kagawa", aldus Mancini. "Ze hebben een speler aan het team toegevoegd die 25 doelpunten maakt." Aankomende zondag nemen beide ploegen uit Manchester het tegen elkaar op in de competitie.
Mancini weet dat hij met Manchester City niet mag verliezen. "Zij hebben drie punten meer. We kunnen ons geen nederlaag permitteren", aldus de Italiaanse oefenmeester, die vindt dat United de grote favoriet is. ''Je kunt de geschiedenis niet veranderen. Zij hebben de laatste vijftien jaar alles gewonnen. Wij doen pas twee jaar mee aan de top. United is daarom in het voordeel. Maar het seizoen is ook nog lang.''
LEES OOK:
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in