Zaterdagavond ontvangt Cercle Brugge het Oud-Heverlee Leuven van coach Ronny Van Geneugden in het Jan Breydelstadion, maar het is voorlopig niet zeker of die wedstrijd wel kan doorgaan. “Als het blijft regenen wordt het een groot probleemâ€, vertelt teammanager Patrick Rotsaert aan
Het Nieuwsblad.
Vrijdagochtend lag het veld er door de veldverwarming sneeuwvrij bij, maar door de vele regenval raakte het nadien onbespeelbaar. Vrijdagavond werd het veld een eerste keer gekeurd door scheidsrechter Jurgen Brinckman, maar die nam voorlopig nog geen beslissing.
Zaterdagochtend rond 10u30 zal het veld een tweede keer gekeurd worden. In de namiddag zal het veld rond 15u30 nog eens gekeurd worden, maar de definitieve keuring wordt door scheidsrechter Carlos Manuel Alho-Guerreiro,die de wedstrijd zal leiden, gedaan. “Als het zaterdag droog blijft en er is wat wind, dan zal het water verdwijnen en kan er gevoetbald wordenâ€, besluit Rotsaert.
UPDATE: Zaterdagochtend werd het veld van Cercle Brugge goedgekeurd en er zal geen tweede keuring meer plaatsvinden. Dat betekent dat de wedstrijd tegen Leuven gewoon kan doorgaan.
LEES OOK:
OHL incasseert nieuwe mokerslag: Timmy Simons grijpt in