TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe goudklomp bij Gent, Real wil dure middenvelder'

217 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe goudklomp bij Gent, Real wil dure middenvelder'

Het werd een historische zomermercato in de Jupiler Pro League en ook in het buitenland gebeurde heel wat, maar inmiddels zijn de vizieren alweer op het volgende transferwindow. In januari trekken opnieuw heel wat clubs de markt op om bepaalde hiaten in te vullen of te corrigeren waar het momenteel fout loopt. VoetbalNieuws volgt al dit transfergeweld van op de voet en bundelt dagelijks het belangrijkste nieuws in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Elisha Owusu ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de grote revelaties in de Jupiler Pro League. Op zijn 21ste is de kans dan ook groot dat middenvelder AA Gent op termijn inruilt voor een club uit een grotere competitie. Dat is ook zijn plan, al is een transfer niet voor meteen. "Ik heb een contract tot 2023 en ik moet nog veel leren. Maar ik heb in mijn hoofd wel een aantal etappes. En het is daarbij niet verboden te dromen. Van de Champions League... Van de Premier League...", vertelt hij bij De Zondag.

Onur Kaya is dit seizoen één van de grote smaakmakers bij KV Mechelen. Maar op zijn 33ste denkt de spelmaker er niet aan om nog te vertrekken naar een andere club. "Ik voel me goed bij Malinwa. Afwachten wat er in de toekomst gebeurt - ik heb nog anderhalf jaar contract. Maar ik hoop mijn carrière hier te kunnen afsluiten", vertelt hij bij Het Laatste Nieuws.

BUITENLAND
Real Madrid zou met de Portugees Ruben Neves een nieuwe middenvelder op het oog hebben. De sterkhouder van Wolverhampton wordt vertegenwoordigd door supermakelaar Jorge Mendes en die zou al druk in de weer zijn met de transfer. Volgens Don Balon werd Neves reeds aangeboden bij Real Madrid en zou hij vijftig miljoen euro moeten kosten. In het Estadio Santiago Bernabeu zou hij een alternatief voor Casemiro moeten bieden.

Zlatan Ibrahimovic keert mogelijk terug naar Europa en het Italiaanse Bologna profileert zich steeds feller als kandidaat op zijn komst. "Er is een realistische kans dat Zlatan Ibrahimovic naar Bologna komt", verklaarde Walter Sabatini, de sportief directeur van de club, immers na de match tegen Inter. "Geloof me, het is niet onmogelijk."

Benfica-back Alex Grimaldo mag oprecht hopen op een toptransfer in de nabije toekomst. Aan het lijstje van Atlético Madrid, Arsenal en Tottenham Hotspur als geïnteresseerden is nu ook Napoli toegevoegd. De Italianen hebben een aantal geblesseerde verdedigers en willen volgens Calciomercato daarom in de winterstop Grimaldo al halen. De 24-jarige linkervleugelverdediger moet ongeveer veertig miljoen euro kosten.

LEES OOK: Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Real Madrid heeft dringend nood aan versterking op het middenveld ...

Meest recent

Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

18
18
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

20
20
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

70
70
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

38
38
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

42
42
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

31
31
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

113
113
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

149
149
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

62
62
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

39
39
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

63
63
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

362
362
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

375
375
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

228
228
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

201
201
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

251
251
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

501
501
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

132
132
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

75
75
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

122
122
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

579
579
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

110
110
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

391
391
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

208
208
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

204
204

Meer sportnieuws