Olympique Lyon had donderdagavond weinig zorgen aan het hoofd. De Franse grootmacht was al geplaatst voor de volgende ronde en het duel met Hapoel Ironi Kyriat Shimona ging dan ook om des keizers baard. Toch werd de eer hoog gehouden, door met 2-0 te winnen. Athletic Bilbao en Sparta Praag deelden in het andere duel in groep I de punten.
Met veel jeugdige spelers in de basis was Lyon te sterk voor Hapoel Shimona. Mouhamadou Sarr opende na een kwartier de score op aangeven van Michel Bastos, terwijl Yassine Benzia de voorsprong verdubbelde. Zodoende eindigde Shimona als laatste en wacht het nog op de eerste Europa League-groepszege ooit.
Athletic Bilbao kwam in eigen huis niet verder dan een 0-0 gelijkspel tegen Sparta Praag. De verliezend finalist van vorig jaar kent sowieso geen denderend seizoen. Ook in de Primera DivisÃon draait de ploeg moeizaam. Sparta Praag gaat verder in de Europa League. Over twee weken zal de loting voor de knock-outfase bekend worden gemaakt.