De transfermarkt is nog niet begonnen, maar veel clubs zijn momenteel bezig met hun targets te identificeren voor de komende winter. Juventus zou dan heel zwaar willen uithalen.
Volgens The Sun waren vertegenwoordigers van Juventus aanwezig tijdens de topper in de Premier League tussen Liverpool en Tottenham. Volgens de Britse krant had Juventus speciale aandacht voor vier spelers, verdeeld onder beide clubs. Bij Tottenham zou dat voor Rode Duivel Toby Alderweireld, Heung-Min Son en Christian Eriksen zijn geweest.
Maar daarnaast zou ook Mohamed Salah, dé vedette van Liverpool, in de belangstelling staan van de Oude Dame. Het lijkt weinig waarschijnlijk dat de Italianen alle vier deze spelers zullen halen, maar de interesse is er dus wel degelijk.
LEES OOK:
Ronaldo breekt stilte: "Daarom bleef ik weg bij begrafenis Jota"