Nigel de Jong zou het niet erg vinden als Mario Balotelli naar AC Milan zou komen. De aanvaller van Manchester City staat volgens verschillende bronnen namelijk in de belangstelling van de Italiaanse ploeg, iets wat Nederlands international De Jong tevreden stemt. Dat vertelde hij tegenover
Italiaanse media.
"Ik heb in de kranten gelezen over dat Mario naar AC Milan zou komen", liet De Jong weten. "Laten we zien wat er gebeurt. Het is altijd goed om geweldige spelers in het team te hebben. Het is moeilijk om Balotelli en mij met elkaar te vergelijken. Iedereen heeft zijn eigen talenten en zijn eigen karaktereigenschappen. Hij is in ieder geval een goede speler, maar hij moet zich goed voelen om goed te kunnen voetballen."
De Jong was ook te spreken over Stephan El Shaarawy. "Stephan is momenteel een van de beste ter wereld. Hij speelt op zeer hoog niveau en is nog maar twintig jaar", zo besloot de middenvelder.
LEES OOK:
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal